Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lipicai mént egy nap...

Egy lipicai mént egy nap hányszor szoktak vele fedeztetést csinálni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez szép magyar mondat lett :-).
2014. okt. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

egy nap hányszor

????????Na még ilyen kérdés.

2014. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valószínüleg nem fiú vagy:)
2014. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jo van na, nagyon a kérdésre koncentráltam
2014. okt. 5. 16:01
 5/13 anonim ***** válasza:
4 körül
2014. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hat sikerult a koncentracio,minel kevesebbszer annal nagyobb az esely,ez logikus.tehat az elso kancanak egyertelmuen nagyobbak az eselyei mint az utolsonak.ha csinal 8 fedeztetest es nem lesz egy csiko sem az nem kifizetodo,viszont ha csak napi 3 abbol 2 csiko simman lehet naponta.
2014. okt. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, szóval többet is birna csak kevesebb lenne akkor az eredménye :)
2014. okt. 5. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
pontosan,nem hallottal meg a spermadonorokrol,nekik se szabad egy bizonyos idelyig elotte semmit csinalni hogy legyen maximalis az eredmeny.kicsit hulye a pl tudom
2014. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Meg azt is vegyük bele, hogy nem véletlen, hogy a fedméneknek a hátsó lábuk megy szét előbb. Nem lehet őket a végletekig ugratni, hogy "még feláll, meg még ugrik is, had nyomja". Ettől a ló kimerül, ami nem csak azt jelenti, hogy holnap pihennie kell... Hanem fizikailag, több szempontból is.

Egyébként meg attól is függ, hány kanca megy hozzá egyáltalán, ha most egész évben 4-en akarnak vele fedeztetni, azt lehet, lenyomja egy nap alatt, aztán annyi...

2014. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amennyit Mo-on a lipicaiak fedeznek, hát...az nem sok. Általánosságban elmondható, hogy egy nap háromnál többet nemigen kellene egy ménnek fedeznie Ezen kívül kérdés, mennyi, kancát kap. Egy szupermén lehet, hogy fedez 200 kancát is egy évben, de van, amelyik fedez tizet és azzal már sokat mondtam.
2014. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!