Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tacskót honnan érdemesebb...

Tacskót honnan érdemesebb venni? Őt is tenyésztőtől, vagy nála nem olyan nagy gond, ha interneten keresgélek?

Figyelt kérdés

A két fajtatiszta kutyánk tenyésztőtől van, és van még egy menhelyi. Most szeretnék egy pici, benntarthatót is, mert ők nagyobb fajták...

Tacsiknál is jobban járok a tenyésztőkkel?



2014. okt. 6. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én menhelyről/netről választanék.
2014. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel a tacskó igencsak hajlamos a mozgásszervi betegségekre (pl Tacskóbénulás) én biztos csak szűrt, biztos helyről venném tenyésztőtől. Ha pedig nem szeretnél rá annyit költeni, akkor fajtamentéstől, menhelyről fogadnék be. De nem fizetnék több 10.000-et egy olyan kutyusért, ami nem 100%-os forrásból van. Akkor már azt az összeget ráköltöm egy mentett kutyusra.
2014. okt. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak mozgásszervi betegségekre hajalmos. "Hála" a sok szaporítónak, az immunrendszerük sincs a topon. A fajtamentésnél eszméletlen sok demodexes kutya volt az utóbbi időben......
2014. okt. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden fajta esetében jobban jársz a tenyésztővel. Ha nem szeretnél annyit áldozni a vételárra, akkor inkább fogadj örökbe. Ugyan olyan kicsik, tacskóhoz hasonlóak, benn tarthatóak azok is. Szaporítót ne támogass.
2014. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amugy mert van ez a kerdes a "lovak" kategoriaban?
2014. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
elöttem lévö: biztos félrenyomta, mert a kutyák alatt van a lovak
2014. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!