Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megvennétek ezt a lovat?

Megvennétek ezt a lovat?

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 13:39
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

itt a hirdetés

[link]

2014. okt. 10. 13:39
 2/20 A kérdező kommentje:
Ja és félreértés esetén: KIPRÓBÁLNÁM FELTÉTLENÜL!
2014. okt. 10. 13:47
 3/20 anonim ***** válasza:
Én mindenféleképpen elmennék megnézni és mint ahogyan az előbb te is említetted kipróbálnám, föltennék még a tulajdonosnak pár kérdést az állattal kapcsolatban és ha elégedett vagyok vele akkor igen.
2014. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mondjuk én is erre gondoltam, de pl. ha látjátok, hogy valami furcsa van a képen, mondjuk fura a lába.
2014. okt. 10. 14:45
 5/20 anonim ***** válasza:
Jó kis sodrott, kedvenceim. Nekem is hasonló színű van. EL kell menni és kipróbálni fogatban és nyereg alatt egyaránt.
2014. okt. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Fotó alapján biztos eszembe nem jutna megvenni. Arra számíts, hogy az ilyen kategóriájú lovak nincsenek belovagolva, inkább olyanra pazarolnám az időmet, hogy elmenjek megnézni, amit legalább hátaslónak igyekeztek használni... Ráadásul se papírja, se semmilye...Ilyen áron...ez egy nagy nem, nekem.
2014. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

biztos, hogy nem venném meg a lovat, ez nem lovaglásra van kitalálva, belovagolva tuti nincs, max megtűri a hátán a gyereket, aki a karámban elsétálgat vele. ez egy nehéz sodrott, hosszabb terepekre, túrákra alkalmatlan, a mozgása amúgy sem lesz kényelmes, nem erre van.


szóval ÉN nem venném meg, meg se nézném. de ízlések és pofonok. hibát nem látok benne. az ára pedig nyilván a súlya miatt is ennyi.

2014. okt. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A ló ránézésre rendben van, bár ugye még nem láttuk mozgás közben, stb...

DE szerintem fontos szempont, amikor egy hirdetés alapján próbál dönteni az ember (csak egy megtekintés kapcsán is), az az igénytelenség.

Töménytelen helyesírási hiba, sok lényeges infó hiányzik, stb.

Ha közel van megnézheted. Baj nem lehet belőle. Az, hogy hosszabb túrákra nem alkalmas egy sodrott szerintem nem igaz. Sokan inkább csak a kényelmes lép-üget kombóval elmennek egyik pontból a másikba.

Bár láttam már olyan sodrott lovat, aki ott hagyta a fenébe a shagya-t. :)

2014. okt. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hirdetés alapján nem. Belovagolva valószínűleg nincs, az hogy kezdőnek való szerintem igen csak kétséges. 1-2es kocsis... vajon mikor lett bekocsizva? Papírokkal, oltásokkal mi a helyzet?

Amúgy imádom a sodrinkat, nekünk is az van, és igen csak fürge, fordulékony, aktív ló, terepezni, túrázni imádok vele.


Ez a pacc, ha hozzáértő kézbe kerül, akkor jó kis hobbi ló válhat belőle, el lehet vele terepezgetni, túrázgatni.

2014. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nincsenek papírjai. Ha majd lesz sütése vagy chipje, és útlevele, benne az oltásokkal, na majd akkor elmehetsz megnézni, addig nincs miről beszélni. Papírok nélkül a kertkapun sem viheted ki, ráadásul ha nincs rendesen sütve se, mégis mire írsz adásvételit?

Vevő megvesz Eladótól egy pej 160 centi magas kancát? Mutassak megyén belül még 20at, amelyikre ez igaz? Mivel igazolod, hogy melyiket vetted te meg? Ráadásul az ilyen lovak sütése, azonosítása nagy költség, ha nincs semmi papírja...

Aztán. Ez a ló nincs belovagolva. Bekocsizva biztos, és amelyik kocsizik, az meg is tűr a hátán. De fontos tudni, hogy ez azt jelenti, hogy jobbra húzod, jobbra megy, balra húzod, balra megy. Ennél komolyabb parancsokat nem ért a ló (!), ebből adódóan nem is kérhetsz tőle semmi komolyat, csak, ha meg tudod neki azt tanítani. Na már most így, hogy még rengeteget kéne rá költened, meg te is tanítanád meg a lovat, szerintem egy nagy nem.

Ha igásnak kell, akkor esetleg, de abban az esetben papírozza le!


Jó kép amúgy nincs a lóról, érdemi dolgot lehetetlen megállapítani róla, pl lábai, vagy a háta állapotát illetően.

2014. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!