Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van Békéscsabán olcsó, jó...

Van Békéscsabán olcsó, jó lovarda?

Figyelt kérdés

1500-2000 ft max. amennyit engednek..Már voltunk a Pegazusnál meg a Gabonamúzeumnál de ott nagyon drága (2500-3000 ft)

FONTOS HOGY JÓL OKTASSANAK!:)

Köszönöm!:))


2014. okt. 16. 17:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az a 2500-3000 ft egyáltalán nem drága, vidéken ilyen árban mozog mindenhol a lovas oktatás. Ha olcsóbbat találsz, az valószínű nem minőségi oktatás. Azt a lovat el kell tartani, etetni, itatni, annak a lónak felszerelést kell venni, ahhoz a lóhoz patkolókovács, állatorvos jár, oltásokat, féreghajtást, patkót kap, ráadasul ott a lovarda villanyszámlája, vízszámlája, a takarmányt behozó kocsinak, traktornak bérleti díjat vagy fuvardíjat kell fizetni, a lovászoknak, oktatóknak bére van, csak abba gondolj bele, egy edző egy óra után ha kap a lovardától fizetésként mondjuk 500 ft-ot, ami órabérben nem egy egetverő, diákmunkában a teszkóban többet fizetnek, minden egyéb költségre marad 1000 ft tőled, ami édes kevés, ennyi pénzért te minőségi helyeken, minőségi lovakon, minőségi edzőtől/oktatótól nem fogsz órát kapni. A 2500-3000 ft nagyon is jó ár, valóban jót nem fogsz olcsóbban megkapni.
2014. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja és teszem hozzá, nem opció, hogy "hisz a többiek is fizetnek, mért csak az én 1000 ft-om megy a lóra", mert ahol kicsit is odafigyelnek egy lóra, ott napi egy edzésnél többet, egy óránál többet nem igen kell dolgoznia, maximum futószáron körbe-körbe 6 éves 20 kilós törpicúrokkal. De normális, lépős-ügetős-vágtázós, szabadon történő, idomítós esetleg ugrós edzés egy lónak egy nap egy alkalommal bőven elég.
2014. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Bábolnai Lovasfarm, Kentaur, Remonda.
2014. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm 1-es.:) teljesen egyetértek veled.Lehet kicsit eltúloztam a dolgot. Köszi 3-mas:)

Más vélemények?

2014. okt. 17. 16:31
 5/14 A kérdező kommentje:
A kentaur az hol van?
2014. okt. 17. 16:33
 6/14 anonim ***** válasza:
A Magyar Imrébe benéznék a helyedben, ha még működik.
2014. okt. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A kentaur a reptér mellett van.
2014. okt. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Olcsó és jó lovarda sehol sincs. Egy lovarda vagy olcsó, vagy jó. De a legtöbb se nem olcsó, se nem jó. Ha nagy ritkán születik is egy jó és olcsó lovarda, akkor viszont boldog-boldogtalan odamegy, és 3-4 hétre előre betelik a határidőnaplójuk.

Így hát hogyha fontos, hogy jól oktassanak, akkor inkább a drágábbak között néz körül! Ugyan a magas ár nem garancia a színvonalra, de az alacsony ár garancia a kudarcra.

Megjegyzem 2500-3000 Ft nem éppen egy magas ár, én már 7 évvel ezelőtt is ennyiért bérlovaskodtam alsó-középkategóriás helyeken, és hol van már azóta a takarmányár meg minden?

2014. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

A Kenaur amugy jó lovarda? Voltál már ott? Nagy a hely? Kedvesek?

Magyar I.-ét megnézem

2014. okt. 18. 23:17
 10/14 anonim ***** válasza:
a Kentaurba régen voltam már. az oktatók egész jók voltak, főleg az idősebbik. a tulaj is egész rendes volt. de ha az oktatás minőségére mész (nagyon helyes), akkor a Bábolnait ajánlom.
2014. okt. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!