Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? Én őt...

Mit gondoltok róla? Én őt néztem ki, márciusban terveztünk lovat venni. Mi a véleményetek róla? Ha láttok hasonló lovakat akkor légyszi azt is linkelni!

Figyelt kérdés

Eladó 6 éves magyar sportló mén - Lovasok.hu

[link]



2014. okt. 16. 19:32
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és persze kiheréltetnénk. Ti kb. mennyire becsülitek az árát?
2014. okt. 16. 19:37
 2/21 anonim ***** válasza:
Én elgondolkodnék a herélésről, kicsit koros már hozzá,lehet hogy ugyan olyan ménes marad, főleg ha esetleg már fedezett is.
2014. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is elgondolkoznék. Ha jó lovas vagy, illetve van jó edződ, kár egy ilyen csodát kimiskárolni... ha jó eredményeid lesznek, még tán fedeztethetsz is vele 8-10 év múlva. Nagyon jó felépítésű, szép küllemű... attól függ, milyen egyéb adottságai vannak, meg mennyire csődörös. De így kép alapján nagyon jó lónak néz ki, jól izmolt, értelmes a feje... hm... irigyellek :)
2014. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Még kár lovat nézni messze van még március, hacsak le nem foglaljátok. Amúgy tetszetős lovacska.
2014. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ravallo apasággal nemigen vannak rossz lovak, én azt tapasztaltam, úgyhogy nagyon nem foghatsz mellé.

Herélni akkor érdemes, ha nem akarsz vele ménvizsgát tenni, ugyanis hiába marad esetlegesen (!) csődörös, de lehet legelőre vinni más lovak közé, nem kell élete végéig bezárva élnie, ami azért sokat jelenthet.

2014. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is kinézném, mert hát nézni ingyen van, na de mit gondolsz, meg tudod fizetni? (Egyébként ha ilyen lovat vennék, még véletlenül sem az lenne az első gondolatom, hogy kiheréltetem...habár sporteredményei még nincsenek - és itt felmerül a kérdés, mi ennek az oka).
2014. okt. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
22%

Irigylem az ilyen gazdag szülők kölykeit :(

"márciusban terveztünk lovat venni"= szüleim márciusban vesznek nekem (link alapján) egy olyan drága lovat, hogy abba 10 rendes kereső belegebed.

Én meg 10 hónapja spórolok, hogy felszereléssel együtt vegyek egy lovat. még 3 hó és az első bértartás is megvan. De akkor is 200 a felső határ és nem ilyen 1,5 milkás versenylovat nyomnak a seggem alá :/

2014. okt. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Miért baj az, ha valakinek futja rá? Már ha futja, mert szerintem ez a ló nem másfél millió... :)
2014. okt. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

De ott legalább tudod, hogy te dolgoztál meg érte. A ló szép, szívesen megnézném a képek alapján, ha lovat keresnék. Az, hogy eddig nem versenyzett az csak egy dolog. Számomra mindig egy kicsit olyan nemtörődömség érzetet kelt, amikor nem szánnak rá egy hirdetésre 5 percet, hogy írjanak pár szót az "árucikkről".

Viszont én is azt mondom, hogy márciusig még bőven el fog menni ez a ló, hacsak le nem foglaljátok...Akkor viszont, amíg nem hozzátok el fizethettek utána tovább is. :)

A 1,5 milliót kicsit talán jelen esetben sokallanám is, főleg amennyire lent vannak az árak.

2014. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Az ára biztos, hogy millió feletti. Szép ló, jó felmenőkkel.

Gondolom versenyezni szeretnél.


Aki szerit meg lent vannak az árak... manapság egy akadályt látott ló millió körül indul, ha még jó származása, esetleg versenyeredménye is van akkor ez az ár még magasabb.

200 körül általában származás nélküli hobbi lovacskákat kap az ember.

2014. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!