Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez lehetséges? Alig hiszem...

Ez lehetséges? Alig hiszem el, hogy ez történt a lovammal!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma nagyon ijesztő dolog történt. A lovam hempergett a karámban, én ott voltam mellette. És egyszer csak hallottam valami kis roppanó hangot, mintha a gerince lenne, és úgy maradt! A saját hátán feküdt, lemerevedett. Meg sem mozdult. Eldöntöttem az oldalára, kiterült. Próbáltam felkelteni, cuppogtam, meghúztam a kötőfékét, de semmi, pont olyan volt mintha halott lett volna. Nagyon megijedtem, el akartam szaladni segítségért. És abban a pillanatban mintha mi sem történt volna, felállt, megrázta magát és arrébb sétált...


2014. okt. 18. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy telleg megropant neki valami :SS
2014. okt. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért egy állatorvosnak meg kell mutatni mielőbb.
2014. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fuu szerintem doki minnél hamarabb! Ki tudja mi lett vele :/
2014. okt. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ó fogod te még tpaasztalni mi az a derékba nyilaló fájdalom... Nem nagyon pattog olyankor az ember se. Egyébként ez azt is jelenti, hogy a lovaglást nagy nagyon kéne tovább erőltetni rajta.
2014. okt. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ezt mutasd meg egy állatorvosnak, mert lehet ez egy komolyabb gond jele/előzménye lehet.
2014. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves az a jószág?
2014. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5
2014. okt. 19. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak egy eshetőség, bár ezt az én öreg (21éves) lovamnál állapította meg a doki. Beáll neki a gerince, mint az embereknek.Naponta át kell maszíroznom. Társlónak tartom már csak, mert azért egész életében velem volt. Néha futószár, hogy mozogjon kicsit :)
2014. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!