Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehetne lehetőségem...

Hol lehetne lehetőségem munkáért cserébe lovagolni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, hogy hol lenne ilyen lehetőség. Pár évvel ezelőtt jártam egy helyre ahol így működött, de sajnos a tulajdonos eladta a lovakat családi okok miatt. Tudom hogy rengeteg lovarda van, de én szeretnék egy ilyen helyet találni ahol voltam. Szerettem hogy volt kapcsolatom az állatokkal, és nem abbol állt az egész hogy felnyergelik nekem én meg rájuk ölük. :) Etettem, itattam, trágyáztam őket, kisgyerekeket lovagoltattam, terepet is vittem ki.



Kérlek segítsetek hol tudnék Pest vagy vonzáskörzetében ilyen helyet találni, nekem nem büdös a munka, imádok lovakkal foglalkozni. 20 éves lány vagyok. Előre is köszönöm a segítségeteket!!


2014. okt. 20. 10:59
 1/8 csabika1971 ***** válasza:
Erre így nem biztos, hogy lehetséges válaszolni. Mert majdnem mindegyik lovardánál lehet így lovagolni. Csak ott nem ahol ebből az "ingyen" munkásból már vannak elegen. Ezért a helyedben bejárnám a lovardákat és érdeklődnék.
2014. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én leginkább olyasmire gondoltam ami nem lovarda (mert ahogy irtad ott sok az "ingyenmunkás") hanem tanya, vagy egy olyan ember aki otthon tartja a lovát és örülnek egy kis segítségnek. :)
2014. okt. 20. 11:10
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem veszel magadnak lovat? 20 évesen már dolgozhatsz, abból pedig megteheted hogy veszel.
2014. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csabika1971 ***** válasza:

Magán embernél pl. tanyán? Ezt mi még annyira sem tudjuk mint az előbbit. Érdeklődj kinek vannak lovaik, melyek lovaglásra is használnak. Keresd meg őket személyesen és érdeklődj náluk.

De fel is adhatsz a témában egy hirdetést hátha jelentkezik rá valaki.

2014. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Azért nem veszek lovat, mert úgy gondolom ahhoz kell egy bizonyos anyagi háttér. Nem tudom Te mennyire vagy otthon a témában de egy bértartás 50 fölött kezdődik, ha ne adj isten valami történik a lóval egy műtét több százezer....


Azért nem veszek lovat hogy minden honapban kiaprózzam rá a pénzt.

2014. okt. 20. 11:36
 6/8 A kérdező kommentje:
csabika1971 : Köszi, jó ötlet máshova is kiirom. Első sorban ide gondoltam mert itt is sok a lovas ember. Hátha tud valaki valamit :)
2014. okt. 20. 11:38
 7/8 anonim ***** válasza:
20%

Azt azért tudni kell, hogy vannak hátas-lovak, ezeken lehet, szoktak lovagolni.

És vannak az u.n. igavonók, teherhúzók, ezeket a fajtákat szokták a tanyákon tartani. Ezek viszont nem nagyon "díjazzák", ha valaki rendszeresen lovagolni akar rajtuk. Főleg a napi nehéz munka után még vágtatni, stb. stb....

2014. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tudok ilyet, írj privátot!
2014. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!