Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mik a legfontosabb tudnivalók...

Mik a legfontosabb tudnivalók az alábbi versenylovakról? Flying Fox, Dance With Ravens, Gallant Fox, White Rose

Figyelt kérdés
Tudom, Google nekem is jó cimborám, de vannak köztük annyira nem közismert telivérek is, így még az idegennyelvű weboldalakról sem tudtam sok információt összekaparni.

2014. okt. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi? Szívesen utánanézek angolul, csak nem tudom, mi érdekel velük kapcsolatban.
2014. okt. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bármi jöhet, amit csak gondolsz, de tényleg :) Pl olyasmi hogy mik a legfontosabb eredményei, miért meghatározó a lóversenyzés történelmében, csikói közt volt-e jelentősebb ló vagy olyan alapinfók hogy egyáltalán melyik országban született, hol edzett, esetleg zsokéja ki volt.
2014. okt. 21. 18:21
 3/5 anonim ***** válasza:

A két Fox-ot megtalálod a wikipédián, ott leírják róluk, amikre kíváncsi vagy.


Dance With Ravens fedez: [link]


White Rose: [link]


De miért pont ezek a lovak érdekelnek, ha szabad kérdeznem? Főleg az utolsó kettő?

2014. okt. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha bővebben érdekel a származásuk, itt biztosan megtalálod őket (de ha nem, pl. a szürke kanca nem biztos, hogy fenn van, akár fel is töltheted): [link]
2014. okt. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként nem is tudom már, egyszerűen rábukkantam a nevükre valahol, és szinte semmit sem tudtam róluk...
2014. okt. 24. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!