Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lötyög a lábam mit tegyek? 11/l

Lötyög a lábam mit tegyek? 11/l

Figyelt kérdés
Lovaglàs közben, ügetèskor lötyög van hogy előre, de mostanàban màr csak kicsit oldalra a làbfejem. Nem tudom, de szerintem ennek nem így kène lennie. Edző nem szólt èrte. Mit tegyek, hogy ne lötyögjön? 11/l
2014. okt. 26. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem szabadna lötyögnie. Szólj az edzőnek!
2014. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Senki nem tud neked jobban segíteni, mint az edződ!Ő legyen az első akivel ezt megvitatod.
2014. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. okt. 26. 20:49
 4/9 anonim válasza:
Amikor ugetesnel kiemelkedsz jobban szorits ra a terdeddel es jol szorits mindenhol..a felsotested legyen egyenes de laza.a labad a kengyelbe ne legyen becsuszva hanem epp hogy a labbujjad mogott legyenek.Remelem segitettem!
2014. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. okt. 27. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyszerre szorits de a felsotested legyen laza (ez kicsit nehéz kezdokent, de nem lehetetlen, sok gyakorlas es az edzodnek kellene ezzel foglalkoznia)

Próbáld a vádlidat is odanyomni, de a sarkaddal ne nagyon (es ne is rugdosd), mert még a vegen felreerti a lo.

Bocsi az ekezetert telon vagyok

2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nyomd le a sarkad és a vádliddal szorosan öleld át a lovat.
2014. okt. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. okt. 27. 21:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Meglett a technika:) szoritottam erosen a labammal es nem lotyogott elore.:) Az baj,hogy a labamat kicsit hatrebb huznam mert a labammal csak akkor tudom erezni es biztosra venni, hogy a labam a lo oldalanal van? Elnezest az ekezetekert telefonon vagyok:)
2014. nov. 3. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!