Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy Connemara pony tényleg...

Egy Connemara pony tényleg nagyon drága?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy Connemara pony-t, de kicsit sokallom az árát. Gyönyörű szép, és nem is öreg... Az ára majdnem 1 500 000 Ft. Szerintetek ez a lófajta tényleg ér ennyit?


És még lenne egy kérdésem. Egy ilyen drága lovat lehet egy eléggé "lepukkant" lovardában tartani, ahol majdnem 20 ló van? Este ott őrzik a lovakat, de nem tudom, hogy biztonságban lenne-e.


2014. nov. 2. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Alapvetően minden póni piszkosul drága, ha egy lóhoz képest nézed, de igen, lehet másfél milka, attól függ mit tud, milye na szármaázsa stb.


Lehetni lehet, csak ez kb olyan, mintha a ferrarid a ház elé parkolád, mert sajnálod a pénzt egy garázsra.

Nem lenne. Ez élőlény, nemcsak ellophatják, de akár holnap ki is purcanhat, szóval az ilyen dolgok felejtősek, hogy biztonság. A ló ügyes, megtalálha az egyetlen kiálló szöget és felszúrja magát rá, azért mert csak.

2014. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KGabi0000 ***** válasza:
Az ár nem a ló fajtájától függ,hanem attól,hogy mennyit tud,például vehetsz Te egy olimpiai bajnok oldenburgit 5.000.000 Ft-ért,de vehetsz egy iskolaló oldenburgit is 400.000 Ft-ért.A tolvajok pedig úgysem fogják tudni,hogy mennyit ér az a ló,hiszen csak egy közönséges póni,hidd el semmilyen tolvajnak nem kéne egy másfélmilliós ló,igen igy soknak hangzik,de nem az.Úgy beszélsz erről a lóról,mintha Overdose lenne és ezt nem bántásnak szántam,de igy hangzik.A kérdésedből az derül ki,hogy még nem nagyon értesz a lóvásárláshoz,szerintem kérd ki egy tapasztalt lovas/edző véleményét.Egyébként be tudnád linkelni a lovat?
2014. nov. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
itt a link : [url] [link]
2014. nov. 2. 17:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a ló valamennyivel olcsóbb és lényegében hasonlít is a másikra :)

[link]

2014. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom. Még gondolkodok rajta...
2014. nov. 2. 19:15
 6/6 anonim ***** válasza:

A felét sem éri az a póni, az alapján, amit írnak róla, szerintem legalábbis.

Ránézésre sem mondaná meg senki sem, úgyhogy emiatt ellopni biztosan nem fogják.

2014. nov. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!