Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha lovasterapeuta szeretnék...

Ha lovasterapeuta szeretnék lenni akkor miből kell emelt érettségit tennem?

Figyelt kérdés

Ha van itt valaki aki lovasterapeutaként dolgozik akkor leírná nekem(akár privátban) azt,hogy hogy telik egy napja?

Előre is köszönöm (:



2014. nov. 2. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
melyik főiskolán/egyetemen van lovasterapeuta képzés?
2014. nov. 2. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:
Irodalomból, bioszból... a terapeuta majdnem Pszichológus féle de mégsem ... Pszichológusnak meg irodalom kell .. a biosz meg hogy lovakat ismerd...
2014. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
irodalomból is? ezt nem tudtam köszi :)
2014. nov. 2. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy lovasterapeuta akkor lehetsz, ha elvégeztél egy gyógypedagógiai tanár, vagy pszichológusi alapképzést. Ezt követően lehet elvégezni a tanfolyamokat.
2014. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Bocsi, még egy dolog. Ha pszichológus akarsz lenni, akkor magyar, töri és biosz tantárgyak kellenek a felvételihez. Bioszból érdemes emeltet csinálni.


De attól függ, hol akarsz továbbtanulni. Mo-n nagyon magasak a pontszámok, a fizetős nagyon drága. Van Romániában Kolozsváron távoktatásos képzés, oda könnyebb bekerülni, a tandíj kb. 200 eFt/év.

2014. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 3. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!