Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy "középfokú" (haladó)...

Egy "középfokú" (haladó) lovasnak ajánlotok egy négyéves gidránt?

Figyelt kérdés

A lovastudásom (oktatóm szerint) nagyon jó.

Lovardában tartanám, és ott vannak lovakhoz értő emberek. Nem egyedül lovagolnék, oktatnának is (egy profi díjugrató az edzőm). Szerintetek egy ilyen lóval nehéz lenne megküzdenem?


2014. nov. 5. 20:49
 1/7 KGabi0000 ***** válasza:
Annyira nem,az egyik ismerősöm is most vett egy négy éves lovat.Már most simán ugrat vele,bár közelebbről nem ismerem,de képek alapján jól megy neki.
2014. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán. A négy éves ló még mondhatni csikó, elég megbízhatatlan. Ha haladó is vagy, nem ajánlanám.
2014. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor keresek egy másikat.
2014. nov. 5. 21:14
 4/7 anonim ***** válasza:

Legalább hat év feletti pacikat ajánlok. :) Nem baj, ha a ló idősebb, sőt. Én az ötödik pacimat még tíz éves korában vettem, de nem bántam meg - életem legelső lova (pónija) pedig 15 volt, amikor hozzánk került. De legalább egy tapasztalt, megbízható paci volt, amikor még nem volt "nyugdíjas". :)

De mindenképpen próbáld majd ki, mielőtt megveszed! Ha nem engedik, akkor ott gond van.


Bocsi ezért a kis kirohanásért, rám jött a tanácsadhatnék. :D


Kettes vagyok. :)

2014. nov. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm!
2014. nov. 5. 21:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Azzal önmagában nincs gond, hogy négyéves, de abból a szempontból, hogy neked, ha versenyezni szeretnél, inkább olyan lóra lenne szükséged, ami rutinos, segít, korrigálja a hibádat, nem a legideálisabb választás. Majd ha már neked lesz rutinod és te fogod tudni tanítani a lovat, akkor érdemes csikóban gondolkozni. Addig is lehet, természetesen, csak nehezebb lesz együtt tanulni, mintha valamelyikőtök már tapasztalt lenne és a másikat tudná segíteni.
2014. nov. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Válaszokat köszönöm! :)
2014. nov. 6. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!