Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek mennyi lehet?...

Szerintetek mennyi lehet? Nagyon sok?

Figyelt kérdés

.lovasok.hu/eladwwwolovak/index.php?page=hirdreszletek&hid=134732&lapszam=7&rendstr=felvdescs&fromfo=0


Szerintetek nagyon drága? Kb mennyi lehet az ára?



2014. nov. 11. 20:46
 1/6 A kérdező kommentje:
2014. nov. 11. 20:47
 2/6 anonim ***** válasza:

hívd fel és kérdezd meg!


attól függ mi számít soknak. szerintem sportló létére nem olyan nagyon sok, mert kis méretű, herélt és ez a "versenyen is kipróbált" sem jelent olyan sokat, ráadásul ugrásról se kép, se videó. szerintem valahol 4 és 800.000 között lehet, de ez csk egy tipp.

2014. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan nem kötözködés, de annyi idő alatt, míg ide feltetted a kérdést, az illetékesnek is írhattál volna egy e-mailt ugyanezzel a kérdéssel. Talán korrektebb választ adott volna, mint itt bárki...
2014. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Annyira hasznos válaszokat adsz mostanában...hogy ennyi erővel akár meg se kelett volna írnod őket. :)


Én 6-700 ezerre tippelem. 400-ért kétlem, hogy odaadnák.

2014. nov. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát hogy mi a drága, az relatív. Képek, leírás, kor, nem alapján én is olyan 600-800.000 közé saccolnám. Nekem mondjuk ez sok, én csak hobbira tartok lovakat, hogy jókat terepezzünk, de ha versenylónak szánod, akkor annyira nem vészes, bár találhatsz olcsóbb ugró lovat is, ha pár évvel idősebbeket nézegetsz, olyan 6-8 éveseket. De ha ez tetszik, hívd fel, kérdezz rá, ha megfelel az ár, akkor próbáld ki, és meglátod.
2014. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha ez nekem szólt, akkor jah. Ámbátor lehet, hogy a kérdezőben fel sem merült, hogy az illetékest kérdezzük meg a dologról.

Megint más, ha az érdekelné, hogy: "Szerintetek mennyit ér?" Mert akkor a tényleges árát össze tudná hasonlítani a hozzáértők által vázolt árkategóriával, de itt látszólag nem erről van szó. Simán azt várja, hogy majd valaki forintra megmondja, hogy az eladó mennyit kér a lováért...

Amennyiben nem hasznos, minek olvasod el egyébként? Nem a kommentekre kell válaszolni, hanem a kérdésre... :D

2014. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!