Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vannak még rajtam kívül olyan...

Vannak még rajtam kívül olyan fiúk, akik szeretik a lovakat?

Figyelt kérdés

Vagy már elveszett a remény és mindenki a lányokkal asszociálja csak őket... :D

F/17



2014. nov. 16. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, itt vagyok : D 14/ F
2014. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
itt is :) 17f :)
2014. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kukkants bele egy lovas sport műsorba, jelentős férfi mezőny van. :)

Aki meg "lányos" dolognak tartja, az nem ült még lovon...

2014. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én párom miatt kezdtem el lovagolni, 16 éves voltam, mikor megismertem, ő 20, már versenyzett, 10 éves kora óta lovagolt. Immáron 18 éve vagyunk együtt, mindketten a lovak szerelmesei vagyunk, igaz, már 'csak' hobbi szinten, valamint kislányunk 6 éves létére egy kisebb testű haflingit kapott, és mellette van egy másfél éves kisfiam is, aki még ugyan nem beszél, de az istállóból nem tudjuk kiimádkozni. :)

Amúgy igazuk van előttem, a versenysportban sokkal több a férfi, és én sem értem, mért 'lányosítják' ezt a sportot, szerintem a természet szeretete és tisztelete nem nemfüggő. :)

2014. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez: F/17 ???
2014. nov. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17 éves fiú
2014. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
óóó köszii
2014. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
akkor én meg L/13
2014. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Így van, ahogy mondjátok. Aki a lovakat szereti, az a természetet is szereti, nem lehet nemhez kötni.

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és örülök, hogy mégsem "veszett el az a remény" (mint ahogy azt a kérdés alatt írtam :D).

Mindenki kapott egy zöld kezecskét. :)

2014. nov. 18. 20:59
 10/10 anonim válasza:

Igen, szeretem az állatokat, a természetet és így a lovakat is, noha nem nagyon volt részem a társaságukban lenni, nem-alkoholizáló, nem-dohányzó és növényevő is vagyok. Túlságosan elfejlődünk a hideg, robotos technológia irányába, egyre több gyárral, városban levő munkával (szándékosan, hogy ne tudjanak csendes, szép környezetben, finom levegőben élni a kis létszámú falvakban, ahol tudnának koncentrálni a fejlődésükre). Biztos jó lehet lovagolni a füvön, földön, kantár nélkül és nem patkoltan, időt belefektetve a lóval összebarátkozván...


miskolci F/29

2018. júl. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!