Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Győri Baldauf Team, vélemény?

Győri Baldauf Team, vélemény?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatàs? És ha valaki tudna àrakat irni, azt megköszönném, mert néztem facebookon vagy honlapon semmi nincs kiirva. Esetleg valaki lovagol ott?
2014. nov. 16. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
LovagolTAM ott. Bunkók, de jól tanítanak. Minden évben drágulnak
2015. jún. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia

Tudom regi kerdes de azert ha valaki gondolkozik rajta hogy oda menjen annak irok velemenyt

En nem reg ota jarok oda es mivel nem kezdokent mentem ezert a futoszaras meg kezdo feladatol elmagyarazasaban nem tudok nagyon velemenyt irni,edzo normalis persze ordibal is de anelkul nem is nagyon lehet megerteni(persze nem egybol ordibal xcsak miutan mar sokadszorra szol es nem csak par hete veszitek ha em mar egy eve pl ) egy ora szabadon 3 ezer de altalaban tovabb tartja ,lovak jo korulmenyek kozt vannak persze nem egy 5* os hotel de lattam mar sokkal rosszab helyeket , a csapat hangulat jo ha nem csak odamesz lora ulsz majd leszalsz es mesz hanem ha beszelgetek meg stb jo hely en csak ajanlani tudom

2015. nov. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!