Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit adnátok egy ilyen...

Mennyit adnátok egy ilyen nyeregért?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek az ausztrál nyergekről? Nóniuszom van, angolban lovagoltam eddig egy kis olcsó nyereggel, szerettem volna kényelmesebbet. Mit gondoltok?



2014. nov. 25. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Jó batár dög, sokkal jobban igénybeveszi a ló hátát. Ha nincs kirepedve sehol a bőr akkor 20-40 ig vagy kettő közé saccolom. Angolba is találsz olyat ,ami kényelmes,hazsnáltan viszonylag olcsón kifoghatsz egyet.
2014. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kényelmesebbet szeretnél...próbáld ki előbb, mert az első támasz keresztülhúzhatja az eddigi könnyűügetési szokásaidat. Ráadásul elég kicsi az esélye, hogy pont ez a nyereg pont a te lovadra tökéletes lesz...vagy bármelyik másik használtan kapható olcsó kategóriás ausztrál nyereg. Úgyhogy próba, szerencse.


Hogy mennyit adnék érte...ez alapján az egy fotó alapján fogalmam sincs, azt sem tudom, milyen márka. Nézz utána jól.

2014. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Letettem róla, inkább gyűjtök egy Cseppentő féle nyeregre! :)
2014. nov. 27. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!