Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovas edzőt keresek?

Lovas edzőt keresek?

Figyelt kérdés

Csepeli vagyok, és olyan edzőt keresek, aki vállalná egy 20 éves kezdő lány oktatását. :) Fontos, hogy megfizethető legyen, és tömegközlekedéssel elérhető, továbbá nincs saját lovam. Nagyon sok lovarda honlapját nézegettem, de mások tanácsára inkább edzőt keresek, mint helyet, edzőket viszont sajnos nem találtam.

Bárki ha tud segíteni, nagyon megköszönném! :)



2014. nov. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, akinek ez a szakmája, anno én is nála tanultam, és tényleg jól oktat.
2014. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
El tudnád küldeni az elérhetőségét üzenetben? Meg esetleg bővebb információt a lányról. :) Nagyon szépen köszönöm!
2014. nov. 25. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Miklós Fruzsina ! Facebookon megtalálható Marshal Star lovas sportiskola ! 7 éve vagyok a tanítványa :) Nagyon jó edző . Most jelenleg Gödöllőn vagyunk de nemsokára költözünk! Ha érdekel írj priviben ! :)
2014. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simon István Gödön western lovas edző nagyon kedves és ad alád lovat akár versenyekre is.
2014. dec. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Simon István : 06-20-929-1377

2014. dec. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!