Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a Lipicai...

Mi a véleményetek a Lipicai lovakról?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Én nem szeretem őket, de ízlések és pofonok, ugye... Nekem csúnya nagy fejűek, nem túl okosak, én a telivérezett és az arab lovakat szeretem.
2014. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem vérbeli kocsilovak, én is inkább arab párti vagyok
2014. nov. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket, nekem tetszik a nagy fejük, a küllemük. :)
2014. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első,annyira nem okos lovak,hogy a Spanyol Lovasiskolában csak őket használják.
2014. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
barátnőmnek Lippje van , én imádom :) néha makacsok,és hisztisek,de meseszép mozgásuk van,okosak, gyorsan tanulnak,de az biztos,hogy türelems az kell hozzájuk,szerintem megéri velük küzdeni :)
2014. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
haha szerintem meg pont az a baj velük, hogy túl okosak! nagyon magas szinten lehet velük dolgozni mind fogatban, mind nyereg alatt, viszont igénylik is a munkát rendesen! heti 2x kis lityilötyi lovaglás nagyon kevés nekik.
2014. nov. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom, milyen lovat használnak a spanyol lovasiskolában. :-) Tartom magam ahhoz, hogy okos, gondolkodó lóval nem lehet azokat a feladatokat megcsinálni. Szervilis, nem gondolkodó ló dolgozik úgy, mint azok a lovak ott. Az eszes, gondolkodó, intelligens lovak egészen mások. :-)
2014. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Buta lovat semmiképp nem lehet rá megtanítani.
2014. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt Lippem , hihetetlenül inteligensek voltak , akciós mozgással , de a minden napi foglalkozást nagyon meg követelték!
2014. dec. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én egy lipicain lovagoltam 1,5 évig szerintem minden ló szép , a lipicainak is megvannak a jellemzői :) Néha makacs de amúgy nagyon jó ló :P
2014. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!