Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti ilyenkor már thermocsizmát...

Ti ilyenkor már thermocsizmát haszmáltok? (Lovaglásra) Lóvaglócipőben le fogok fagyni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 30. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem vizes addig nem lenne szabad 1-2 fokban fáznod. Akkor mi lesz ha tényleg hideg lesz?
2014. nov. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
eddig nem, de ma már elővettem, mert szerdán lovaglás után már lilák voltak a lábujjaim... (pedig volt rajtam egy normál és egy vastag zokni...
2014. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem thermo, de már vékonyan bélelt bőr csizmát hordok. Nyilván, ha fázol már benne vedd fel a vastagabbat. :)
2014. nov. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2014. nov. 30. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már igen. Úgy vagyok vele, hogy inkább megsüljön a lábam, mint lefagyjon :/ De eddig még nem nem sült meg Thermo csizmában sem.
2014. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem használok thermo csizmát....nekem kényelmetlen, én csak bőr lovaglócsizmában tudok lovagolni :D

Meg ha fázok max. veszek alá sízoknit :)

2014. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én még nyáron is thermo csizmában lovagoltam olyan kényelmes az enyém... Kicsit sem csesztettek miatta de nem volt benne sokkal melegebb mint a bőr cipőmben + chapsben.
2014. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagy két hete elővettem a thermocsizmámat. Ugróedzésre ugyan általában nem azt használom, de terepre már csakis abban megyek.
2014. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én csak addig hordom, amíg nem ülök lóra. A lovaglás alatt nekem is baromi kényelmetlen, inkább vettem thermo aláöltözetet meg sízoknit, az simán aláfér a ruhám alá meg a csizmámba, és nem fázok egyáltalán.
2014. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én lefagytam lovaglócipőben.
2014. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!