Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol lehet venni olcsón fehér...

Hol lehet venni olcsón fehér lovaglónadrágot?

Figyelt kérdés
Tudnátok mondani, ilyen lovasboltokat ahonnan lehetőleg neen is lehet rendelni?

2014. nov. 30. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, hogy faluban, vagy városban laksz, de ha városban, akkor például ott a Decathlon. Ott minden ló és lovasfelszerelés minden mennyiségben megtalálható. Biztosan lehet rendelni az interneten is, írd be a Google keresőbe!
2014. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rendelni tudsz a nagylovas.hu-n a lovasáruházból. Náluk találsz legolcsóbban, a saját márkás nadrágjaik elég megfizethetők (Domingo).
2014. dec. 1. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy finnyás akár túrkálóba is kapsz.szoktak lenni olyan lovasgatyák amiket 1 szer viseltek csak beviszik mert rossz a méret vagy nem tetszik. Mondani sem kell ez a legolcsóbb mert nem tudják már újként eladni .
2014. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Turkálóban 21 ezer forintos Pikeur, telibőrös fehér versenynadrágot túrtam 1500 ft-ért. Szerintem még nem is volt lovason. De találtam már zöld telibőröst is, sőt, farmer anyagút is, mindet 3000 ft alatt. Ha gyakran jársz, nagyon jó cuccokat lehet találni, az eladók meg azt sem tudják, miket tesznek ki.

Amúgy a Decathlon is nagyon jó, nekem sok gagyám onnan van, igaz, nem olyan tartósak, és nem is bőrösek, de egy lovas boltban vett nadrág árából 3-4 decathlonost is tudok venni, így van váltás, otthonra tökéletes, jobb nem is kell.

2014. dec. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ja meg én tavaly, igaz nem fehéret, hanem feketét, de a Horze-ból rendeltem, karácsonyi akcióban telibőrös vadi új nadrág 5500 volt. Érdemes karácsony előtt mindent végig nézni, ilyenkor sok az akció.
2014. dec. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Budapest környékén van lovas turi?:)
2014. dec. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Turkálóban nálunk sajnos még soha nem láttam lovas cuccokat. :/

2014. dec. 2. 17:18
 8/10 anonim ***** válasza:
nézelődj esetleg a lovasok.hu-n vagy fb csoportokban, ki lehet fogni jókat, olcsón, használtan.
2014. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
decathlon
2014. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tündikee** válasza:
Én a dechatlont ajánlom ! Nekem 3 nadrágom van onnan de nagyon szeretem őket kényelmesek, stílsosak
2015. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!