Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek melyik voltizsheve...

Szerintetek melyik voltizshevedert érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Szerintetek melyiket vegyem? Esetleg személyes tapasztalat?


2014. dec. 6. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
felső linkeset tapasztalatom nincs nem oktató vagyok :)
2014. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mire használnád. Ha komoly voltizsra akkor egyiket se.
2014. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elsőt, amelyikhez bármilyen hevedert tehetsz. Nagyon pocsékok azok a voltizshevederek, amelyek csak egy oldalon csatolódnak. Egyrészt sokkal kevesebb lóra jók, másrészt meghúzni is nehezebb őket. Ami az első linken szerepel, oktatáshoz teljesen rendben van, az alsó hevedert pedig simán kicseréled olyan méretűre, amilyen lovon használni szeretnéd, cserélheted gumis hevederre is akár, azt a ló is jobban szereti és neked is könnyebb dolgod van vele. Én anno 15 évvel ezelőtt még nem láttam a lovasboltokban olyan voltizshevedert, mint ami az első linken szerepel, én megvettem a másikat, utáltam, végül átvarrattam kétoldali csatolósra. Azóta rendben van.
2014. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 1. linken lévőt
2014. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!