Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megfelel ez a ló első lónak?

Megfelel ez a ló első lónak?

Figyelt kérdés

Természetesen mennénk kipróbálni, és vinnénk az edzőmet kipróbálni.

[link]



2014. dec. 11. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A helyedben megnèznèm, nem csak edzôvel, hanem ha ùgy èrzed miutàn megnèztètek, h Neked ô kell, àllatorvossal is. Ùgy èrzem, h ennèl több segîtsèget itt nem kaphatsz egy ilyen komoly döntèsben. Menjetek el, èn is ezt tettem egyszer, ès miutàn azonnal tudtam, h nekünk "ô" "kell", màr csak a lovakhoz jòl èrtô àllatorvosunk àldàsàra vàrtam. (A miènk 14 èves, herèlt, teràpiàs hafi volt, egy ève van nàlunk)
2014. dec. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg ezt az árat ,átlagos felépítés ,átlagos mozgással,maximum 250-300 at ha ér. Westernesek ha jól látom,az akkor nincs nagyon komolyan belovagolva angol stílusba,meg ez ,hogy bekocsizott -belovagolt mindig kicsit üti egymást. Egy húdejól nyereg alatt beidomított lovat nem raknak kocsi elé. Szerintem főleg ha elsőnek lesz és és nem túl komoly célra akkor ennél lehet olcsóbban is lovat venni
2014. dec. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha van rá mód nézzétek meg, próbáljátok ki, akár többször is. Én is úgy gondolom viszont, hogy első lónak hobbira lehet barátibb áron is nézelődni. Valószínűleg a színe miatt ez az ára.
2014. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden a te lovas szaktudásodtól függ. És igen, kb az eladók 80%-a odaírja, hogy gyerekek mellé ajánlja. Aztán amikor kipróbálja az edződ, ő tudná kezelni, de lehet, hogy te nem. Mindenképpen próbáld ki te is, ha magadnak veszed.
2014. dec. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂 először én is őt néztem ki de már más tetszik! 😃😃
2015. jan. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!