Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért drágább a legtöbb...

Miért drágább a legtöbb lovardában a hagyományos bokszos tartás, mint az angol bokszos?

Figyelt kérdés
Sok lovarda honlapján láttam bértartásnál hogy a hagyományos bokszos tartás kicsit drágább,mint az angol bokszos.Mivel másabb a kettő?Pont hogy az angolboksz ajtaján nincs rács,és tud nézelődni a ló,nem?
2014. dec. 14. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert az angol box kívül van, az ajtaja, ablaka nem az istállófolyosóra nyílik. Ha pl. az istállóban van ápolóhelyiség, akkor oda/onnan nem lehet közvetlenül a boxba vezetni a lovat, ki kell vinni hozzá, magyarán nem olyan komfortos, nincs az ember szájában a nyerges, patamosó, stb. Más tippem nincs, én is az angolt preferálom, tulajdonképpen abban is van a lovam, de abban az istállóban minden box azonos áron van.
2014. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt én se értettem soha, almozni ugyanúgy kell, ráadásul az angol boxban macerásabb az almozás, etetés is, mint ahol középen haladva lehet szedni a trágyát mindkét oldalról.
2014. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az angolboksz a lónak jobb ,lovasnak kényelmetlenebb ,nem annyira szélvédett ,télen nincs olyan jóidő mint bent stb. Itt elsősorban az ilyen puccos lovardákban az emberi kényelmet fizeted meg ,nem csak a ló kényelmét.
2014. dec. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!