Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Adnátok tanácsot milyen...

Adnátok tanácsot milyen ostort vegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Páromnak szeretnék karácsonyra ostort venni, de sajnos én nem vagyok annyira tájékozott ebben, hogy milyet érdemes venni, láttam nagyon sok fajta van belőle. Most 7 hónapos a csikónk, ha ez számít. Ki milyet ajánl?
2014. dec. 16. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mihez kell? Hajtáshoz, futószárazáshoz? De szerintem, ha 7 hónapos, jövő karácsonyra is ráér az az ostor, vagy még az azt követőre...
2014. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Várhat az még két évet is. Inkább adj neki valami mást. Az ostor ahány, annyi féle és azon belül is van, aki a puhábbat, van, aki a keményebbet szereti.

Ez az egy lovatok van?

2014. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen ez az egy lovunk van, igen. Már megoldódott, mert hozott ő egy ostort és végül nem vettem neki. :-) Futószárazáshoz kellett volna,mert nagyon lusti a lovunk és próbáljuk tanítgatni. Nyilván nem ütni-verni akarjuk csak ösztönözni :-D
2015. jan. 8. 21:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Te nem értesz hozzá, így kérlek add át a párodnak, hogy ha csak egy kicsit is érdekli a csikója egészsége, ne futószárazza már 7 hónaposan... még legalább két évet várni kell vele.
2015. jan. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!