Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Póninak kell a széna mellé...

Póninak kell a széna mellé még abrak is? Többi lent

Figyelt kérdés

Heti 1-2x lovagolnak rajta 1-1 órát. nagyon pörgős, energikus kis welsh póni :D (5 éves)

De szeretnék neki főleg így télen adni valami kis kiegészítőt, vitaminos vagy jótékony dolgokat adni neki.

(megmondom őszintén, én eddig nem adtam neki abrakot csak szénát)


2014. dec. 20. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jó húsban van, egészséges, akkor nem feltétlenül. De, ha reggel-este adsz neki fél mérő zabot, mellé egy marok kukoricát a hideg miatt, attól baj nem lesz, bár az sem mindegy, hogy mekkora, boxban van-e...
2014. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Halottad már, hgy a pokolba vezető út jószándékkal van kikövezve? NEM kell belerőltetni vitamint, meg miegymást, amire szüksége sincs, mert még árthatsz is vele. Ha nagyon akarsz neki adni valamit, akkor csináltass állatorvossal egy általános vérképet, és ő megmondja hogy kell-e neki valami.
2014. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a vitamin sosem árt...
2014. dec. 20. 11:22
 4/5 anonim ***** válasza:
inkább egy kevés lucernát adj neki szerintem, ha nincs elég jó húsban. a keveset értsd úgy, hogy annyit, mint egy nagy csokor virág. ha a kedve jó és nem sovány, akkor nem kell neki abrak. és ha amúgy pörgős, de mondjuk nem néz ki olyan jól, akkor se zabot adjál neki, mert attól csak még jobban felpörög, de hízni nem fog tőle!
2014. dec. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már eleve nagyon pörgős és egyébként is csak egy-kétszer van lovagolva, akkor minek neki még abrak is?! Hogy még több energiája legyen??
2015. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!