Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha egy Shetlandi póni nagyon...

Ha egy Shetlandi póni nagyon tisztán van tartva, érezni a szagát?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Shetlandi pónit, de a szomszédokról sem feledkezek meg. Hogyha minden nap többször le lenne ápolva, ki lenne trágyázva...,akkor érezni lehetne a szagát nagyon? Persze lenne a trágyának és a szénának is fedett tároló hely.
2014. dec. 20. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyedül ne tartsd.

Igen lenne.. hacsak nem tudod megoldani a trágyád szagának 100%-os elzárását.

2014. dec. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ne pucold le naponta többször, egyáltalán nem tesz jót neki! és igen lesz szaga, hacsak nem állsz lesben egész nap, hogy amit pottyan a trágya felkapd, és hacsak nem csinálsz légmentesen záródó trágyatárolót. de a pisi kérdést ez még mindig nem oldja meg. nem a ló a büdös, ha nem a trágya és a pisi.

de egyébként ez semmi egy nagy lóhoz képest. azért illik megkérdezni, vagy legalábbis szólni előre, hogy mire készülsz. ha nem a belvárosban laksz, akkor azért annyira nem kéne, hogy meglepődjön a szomszéd...


és kettőt tarts valóban, ne egyet! egyedül rossz lesz neki!


amúgy minek kell neked otthonra shetlandi?

2014. dec. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó : Hogy minek nekem shetlandi póni? És ha én megkérdezném tőled, hogy minek neked egy Shire? Kb ennyi. És mellesleg nem hinném, hogy bárkinek bármi köze lenne hozzá.

2014. dec. 20. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:

A ló nem büdös! A lótrágya sem az...szippantsatok már egy mélyet a ragadozó állatokéba (pl. kutya, macska). Én zárható zsákokba gyűjtöm és úgy megy rá egy ponyva is (tudom, hogy betonozott tároló kéne, de efféle hülyeségekre nincs keret). Ha idegen, aki nem szokott a melléktermékek szagához oda áll mellé, neki se nagyon tűnik fel.

A beállókat meg úgy építettem, hogy lehessen kereszt huzatot kialakítani és egy pár órát hagyom napközben (hacsak nincs iszonyat s**r idő) szellőzni.

A szomszédok hivatalosan nem szólhatnak bele, de illik megkérdezni. Nem hiányzik senkinek sem egy "jó akaró".

Én is azt mondom, hogy ne ápold le napi szinten, főleg ne többször. Rengeteget ártasz vele. Semmi baja nem lesz egy kis sártól. Ha meg lovagolsz, előtte elég lepucolni. Bár egy sheti max pici gyerekeket visz...

2014. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2014. dec. 20. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:
De, beleszólhatnak, kérhetnek birtokvédelmet, és akkor a lótulajt olyan vicces dolgok építésére szólíthatják fel mint zárt trágyatároló. Az meg nem zsebpénz.
2014. dec. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!