Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a nyeregről?

Mit gondoltok erről a nyeregről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 21. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonlóm, tulajdonképpen nagyon kényelmes volt, de hogy őszinte legyek, fél óránál többet nem tudtam megmaradni benne, mert úgy éreztem, szétszakad a hasítékom. Egy próbát megér. Kikönnyíteni kicsit macerás, de nem lehetetlen - viszont mivel macerás, olyan lovon jó, ha van, amit nyugodtan lovagolhatsz tanügetésben, tehát nem fiatal, jól képzett, megfelelően izmolt hátú.
2014. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan az eladót nem ajánlom, ugyanis nem vállal visszavásárlási garanciát!!! Tehát ha kipróbálás után kiderül, hogy nem jó a lovadra, vagy neked nem kényelmes rajtad marad a nyereg. És kétlem, hogy ennyiért könnyű lenne eladni...
2014. dec. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elsősorban a kényelmi része érdekel, a napi munka során és magasiskolai klasszikus képzéshez kéne.
2014. dec. 21. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 135-ért adtam az enyémet, meglepő módon hamarabb elvitték, mint a díjlovasokat.


A próbagaranciát feltétlen beszéld meg vele, mert ezeken a nyergeken nem hiszem, hogy sokat lehet alakítani, ha valami nem passzol, a te kényelmedről nem is beszélve.

2014. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!