Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Étolajat adhatok lónak?

Étolajat adhatok lónak?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
? o.O
2014. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Goldenman Hun válasza:
0%

Tilos, mert belehalhat és viccen kívül. 1.: Egyszer volt olyan, hogy a lovam lenyelt egy tollat... Nem maradt meg ;(

2.: Nem bírja a szervezete.

2014. dec. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Első vagyok, egyébként nem is értem miért akarsz étolajat adni neki o.O Fura ötleteid vannak.
2014. dec. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Lehet étolajat adni, hízlalás céljából, én is adtam és még sokan mások.

Aki nem hallott még róla, az legalább nézne utána, mielőtt kinyitja a száját...


"Alkalmazhatsz étolaj kiegészítést fél decivel kezdve. Három naponta emelve féldecivel elmehetsz 2 decis adagig, ezt vagy folyamatosan eteted, vagy ha abbahagyod, újra hozzá kell szoktatni."

Dr. Bartos Ádám

[link]

2014. dec. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

látszik, hogy csupa lóhoz értő írogat...


igen, adhatsz neki étolajat! napi 1x az abrakba 1 evőkanál mehet. de csak ha szüksége van rá, nincs elég jó kondiban. fontos, hogy legyen mellette mindig széna, ne éhgyomorra kapja az olajos abrakot.

2014. dec. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bocsánat, 1 evőkanállal kezdve és ezt emelheted evőkanalanként, de azért másfél decinél többet ne adj.
2014. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kicsit össze zavartatok, pont azért kérdeztem, mert tudom, hogy lehet nekik adni olajat, csak nem tudtam, hogy ez csak oliva olaj lehet, vagy napraforgó olaj is, de azt hiszem az utóbbi kommentek meg győzőbbek voltak. Nekik köszönöm!
2014. dec. 22. 14:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítólag a hidegen sajtolt olajak a legjobbak, de a sima sütéshez való napraforgó étolaj is teljesen jó.
2014. dec. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!