Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc lófajtátok?

Figyelt kérdés

Nekem a Fríz és a Missouri fox trotter.


Nektek melyik?



2014. dec. 23. 08:13
 1/10 anonim válasza:
33%
Nekem is a fríz, az nagyon szép.
2014. dec. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a shagya-arab, hihetetlen intelligens, együttműködő és persze nagyon szép is
2014. dec. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Fríz és az angol telivér (szépség és a temperamentum).
2014. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fjord kisló (nekem is fjordom van, úgyhogy naná!), angol telivér, furioso, de igazából minden lovat szeretek, csak ezzel a három fajtával szemben egy kicsit elfogult vagyok. :)
2014. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

fríz,akhal teke, arab telivér, spanyol tiszta-vérü, angol telivér,musztáng,haflingi,palomino,lipicai,fell póni,pinto,


ÉS AMI NEKEM VAN:magyar sportló

2014. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bardigiano. Hihetetlen okos, jófej, megbízható, kényelmes. Igaz "csak" póni, de csodaszép, nagyon nyugodt, oktatásban kimondottan jó.

És nagyon szeretem a tinkereket, shire-eket, nagyon jó tapasztalataim vannak mindkettő fajtával, és csodaszépek.

Clydesdale pedig egy örök álmom marad, valami gyönyörűséges lovak, bár személyesen még nem volt lehetőségem találkozni sajnos egy példánnyal sem.

2014. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
48%
A lipicai, mert olyan gyönyörű, de mindegyik nagyon tetszik
2014. dec. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik a Frízen KÍVŰL!!!

Egyszerűen ki nem állhatom azt a fajta lovat...

Persze a ló az ló ha lehetne lovam és csak frízek közül választhatnék,még szép hogy választanék köztük (amelyik a legjobban nem fríznek néz ki azt választanám) de mindenki más.Hozzám eleve az alkatom miatt sportlovak jönnek be és illenek hozzám.Kedvenc fajtám : nem is tudom talán a kisbéri félvér de ha nem magyar lovakban gondolkozunk akkor a Holland sportló vagy a Német sportló,Oldenburgi...ilyesmik.

2014. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 cukimuki0131 válasza:
arab,angol,nóniusz,american paint horse =)
2014. dec. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszolóknak.
2015. jan. 30. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!