Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Létezik ilyen nyereg, vagy...

Létezik ilyen nyereg, vagy csak az eladó nem ért hozzá?

Figyelt kérdés

Nem értem miért kell egy nyereg hirdetésbe ilyet írni "Eddig nem volt olyan ló amire ne tudtam volna rárakni!"... Vagy csak azonos alkatú lovakra próbálta, vagy nem tudja mikor jó a nyereg. Vagy tényleg van olyan nyereg, ami ugyanúgy jó egy haflingira, mint egy arabra, vagy egy sportlóra?


Erről van szó (egyébként nagyon tetszik a nyereg, csak persze szemből nincs kép a markamráról, minek is ugye, minden lóra jó...):

[link]


2014. dec. 23. 13:01
 1/6 anonim válasza:
0%

szerintem ugyanolyan alkatú lovakra rakta eddig mivel 18-as

és egy 18-as nyerget egy 20-as lóra nem tehet fel.

Szép mert tényleg szép.

2014. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan is írhat, aki érti a kérdést :) 20-as nyereg az mire való? Mamutra? Természetesen nem az ülőfelület mérete miatt vannak kétségeim, hanem a kamra méret miatt! :D
2014. dec. 23. 14:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen nincs olyan nyereg...a többség sajnos még mindig úgy van vele, hogy ha a markamra nem ér oda a ló marjához - legyen a hely egy centi vagy 10 centi - a nyereg passzol. Így hát szinte minden lóra "rá lehet rakni" minden nyerget. De mégcsak a markamra méretét sem írta meg, szóval...
2014. dec. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nos a szó szoros értelmében azt nem írta, hogy lovagolt is benne, csak azt, hogy rárakta. Azt meg tényleg lehet bármire. De amúgy értelmszerűen nemhogy bármire rárakható egy nyereg, de ideális esetben minden lónak a hátához külön nyerget kéne csináltatni, sőt, ahogy izmosodik, nő stb, még úgy is kéne alakítani.
2014. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cukimuki0131 válasza:

Sztem úgy érti,hogy:

A)csak westernes lovai vannak

B)pár lova van de mindnek töri a hátát

C)kényelmetlen neki


csak ötleteltem,lehet,hogy nevetségesen ;)

2014. dec. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden lóra más nyereg jó. Természetesen egy frízre passzoló nyerget nem rakhatsz egy kis pónira, vagy egy arab lóra. Lehet, hogy telivérei vannak, és akkor az arabra, meg az angol telivérre ugyanezt rakja, mert ugyanaz a testalkatuk. (érted, mire célzok?)
2015. jan. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!