Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyit keres egy belovagló?

Mennyit keres egy belovagló?

Figyelt kérdés
ha jól csinálja mennyit keres?
2014. dec. 23. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon jól csinálja, akkor lehet hogy nem hal belőle éhen.
2014. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semennyit sem keres, mert amikor egy hónap munka után kéri a bérét, fizetés helyett elkergetik.
2014. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ok
2014. dec. 23. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Ne hallgass a sok hülyeségre. Ugyanannyi az esélye megélni belőle, mint bármi másból. Ha jó vagy könnyen be kerülhetsz egy tenyészetbe, ahol el is indítják eladás előtt a fiatal lovakat.

Csak, hogy hozzak egy példát egyik cimborám ebből él. Most 2 lóval dolgozik. Havi 250-et keres vele. Szerintem az nem rossz pénz, már ne is haragudjon az első kettő...Az elmúlt 20 évben megélt belőle, most se néz ki úgy, hogy éhen fog halni. :D

2014. dec. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
125e/hónap/ló? Nem mondom, biztos van, aki megadja érte, de az is biztos, hogy túl sok ilyen azért mégsincs.
2014. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hát hacsak nem lovászkodik is mellette... a belovagló ugye csikókkal foglalkozik, vagy legalábbis nyers lovakkal, amikkel 1 óránál többet nem szabad dolgozni. napi 2 óra munkával (oké, plusz szerszámozás, legyen 3 óra) 250-et keresni itthon mindenképpen gyanús...
2014. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nehezen tudom elképzelni, hogy napi max 4 óra munkával annyit keres, mikor külföldön egy belovagló (tehát nem sztárlovasok lovaival dolgozik) kapja az ottani minimálbért, vagy annál valamivel többet. De biztos úgy van, azért én nem jelenteném ki, hogy "ennyit keres egy belovagló".
2014. dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol keres a barátod 250-et két ló belovaglásáért havonta, de add már meg a címet légy szíves.... Nagyjából 20-40 ezer között lehet kérni havonta egy csikó belovaglásáért, ismerek pár igen nagy nevű lovast, aki remekül lovagol be csikót és magas szinten versenyzik, harmincat kap egy csikóért. Szóval nem tudom, hol van az a hely, ahol ennyit fizetnek, mint említed....
2014. dec. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Ez a 250 nettó hülyeség de még bruttoba is irreális elég keményen. Ebből sajnos nem lehet megélni,mész egy nap több helyre,sok nyers lovon gyakorlatilag bármikor összetörheted magad. Kifizeted az üzemanyagköltséget,befizeted a járulékaidat ,TB fizetés mert ugye nem bejelentett és ott vagy hogyha SZERENCSÉD van pont pénzednél vagy de az is lehet ,hogy még mínuszba is vagy . Lovazás csak pénznyelő,ez egy nagyon szép és jó hobbi de eléggé a béka segge alatt van ebbe az országba ahoz,hogy megélhetést biztosítson,aki lovakkal foglalkozik az csinál mellette valami mást is ami versenyképes keresetet biztosít ,mert ebből önmagában nem élsz meg nemhogy 2 lóra 250 et kapjál :) jó az a mesesarokba ..
2014. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
külföldön?
2014. dec. 24. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!