Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti vesztek karácsonyi ajándéko...

Ti vesztek karácsonyi ajándékot a lovatoknak (már akinek van saját)? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 23. 14:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én almát, répát szoktam. de karácsonyfát is tudsz növényekből összeálítani
2014. dec. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vikike! Most ezt nem mondod komolyan, hogy neked van lovad! Hát ezt nem gondoltam volna azután a sok hülyeség után, amiket különböző kérdésekhez írtál!
2014. dec. 23. 15:00
 3/13 anonim ***** válasza:

Bárki lehet lótulajdonos! :D


Én lehet, hogy sütök sütit az enyémnek, még meglátom.

2014. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Viszek ki nekik egy csomó répát, almát.
2014. dec. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kap egy polártakarót...
2014. dec. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Az enyém is polár takarót kap és fáslialátétet. Mindig kap valamit, de csak olyat, amire szükség van, mert elhasználódott, szakadt...
2014. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért mert rosszakat írkál még lehet lova. A lótartásnak már nem feltétele a hozzáértés csak pénzed legyen ,élő bankautomata vagy akkor minden jogod meg van lovat tartani,és tök fölöslegesen karácsonyfát vinni a lónak akár :D


Kap egy új kötőféket és kb ugyanúgy fogja fogadni,mintha egy átlagos napon kapná.

2014. dec. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk úgy megy, hogy nem a lovam kap ajándékot, hanem én kapok valami lovas dolgot. :) Lovamnak viszont minden éven készítek egy almával és répával telerakott tálcát, extra adag jutalomfalatot kap, és karácsony napján nem lovagolom, csak együtt töltünk egy csomó időt a legelőn. :) Úgyhogy a lónak szánt ajándékot én kapom meg, amit tovább adok neki, aztán én meg kényeztetem. :) És nálunk is úgy megy, hogy mikor mire van szükség, nyeregalátét, fásli, ínvédő, kötőfék... Minden évben kell valami új úgyis, mindig van mit leselejtezni :D
2014. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Persze, mindig veszek. Ha nem kapnának semmit karácsonyra, nagyon csalódottak lennének, és biztosan nem szeretnének többet.
2014. dec. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem veszek. :) Minden úgy van, mint általában.

(Azzal meg nem is álltatom magam, hogyha veszek egy felszerelést, annak a lovam örül. Azt én kapom... :))

2014. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!