Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kólikás lóval találkoztatok már?

Kólikás lóval találkoztatok már?

Figyelt kérdés
2014. dec. 26. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Én csak sörényessel találkoztam, de az is nagyon aranyos és szerethető lény volt :)
2014. dec. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

Bocsi, a válaszok alapján - az előző válaszolóra gondolok. Mindenesetre humoránál van, annyi szent!


Kérdező, kólikás lóval előbb-utóbb sajnos minden lovasember találkozik. Akár lovardában, akár úgy, hogy sajátod van. Elég gyakori lóbetegség, az egészen enyhétől a nagyon súlyosig minden fajtája előfordul. Aki sok éve él lovak között, általában állatorvos nélkül is jól kezeli (legalábbis azokat a kólikákat, amelyek műtét nélkül orvosolhatók). De ha komolyan lovazol, sajnos te sem úszod meg, hogy előbb-utóbb belefuss egy ilyenbe.

2014. dec. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, többet is láttam már. Sajnos elég gyakori megbetegedés, de ha időben segítenek rajta, akkor rendbe tud jönni hamar.
2014. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én találkoztam, az egyik bértartott ló lett az. -egy fél éjszakát futószáraztam, meg sétáltattam, meg hívtunk dokit, kapott injekciót és szerencsére rendebe jött.
2014. dec. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!