Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Dechatlanból érdemes nyerget...

Dechatlanból érdemes nyerget venni?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 10:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyenek a nyergeik, de ha már hatvanezres kategóriában keresgélsz, a Daslöket tudom ajánlani.
2014. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, mert szerintem eléggé túlárazott minden.
2014. dec. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. dec. 27. 10:17
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Amúgy is ha "kevés" pénzed van nyeregre, akkor hazsnáltat érdemes nézni, leszámítva néhány sérülést semmivel nem rosszabbak, mint ami csillog-villog.
2014. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
Én nem vennék használtat, akkor inkább nem kell a mittudom én milyen márka, de legyen új és nem széthasznált olcsóság. Egyébként is a használtakkal nagyon vigyázni kell és átkel nézni, mert ha feltöri a ló hátát, akkor szívhatod és kiadtál egy rakás pénzt egy ka.ki nyeregért.
2014. dec. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A használt mióta = a széthasznált olcsósággal?
2014. dec. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ellenben egy használtat ha nem jó a lovadra visszavihetsz az eladónak, míg egy újat nem vihetsz vissza a boltba egy lovaglás után, hogy bocs, mégse volt jó a lóra / kényelmetlen volt nekem, mert azt már nem tudják eladni újként.
2014. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Az új nyereg is ugyanúgy feltöri a lovat, ha nem jó a hátára. Na meg az új nyerget be is kell törni. De inkább veszek használtan egy Stübbent 60 ezerért és költök arra, mint egy újat ugyanennyiért, ami fele olyan tartós nem lesz.
2014. dec. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor vegyetek használtat, mit érdekel engem? Mindenki saját maga dönti el, én csak láttam pár átverést is, persze nem mindenki olyan, lehet kifogni jó, használtat is ha ismerőstől veszed.
2014. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt verik át, aki hagyja magát.
2014. dec. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!