Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez az állat a videón egy öszvér?

Ez az állat a videón egy öszvér?

Figyelt kérdés

tudom ennyiből nehéz megmondani de hogy látjátok, kai ért hozzá, ez egy szamár vagy egy öszvér? vagy valamilyen hidegvérű ló lenne? (csak hogy teljesen szamárszerű beütése van, de azok nem nőnek meg ekkorára, nem?)


https://www.youtube.com/watch?v=iXt4jmOsRjs


2014. dec. 27. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy szamár. Egyébként van hidegvérű kancától származó öszvér is, a neve mamut öszvér. :)
2014. dec. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért tűnik nagynak, mert téli bundája van. Látszik, amikor kicsit bevág a kötél az oldalánál, hogy eléggé nagy a szőre. :)
2014. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy szamár :D


Én még egyszer nagyon kicsi koromban távolról kecskének néztem egy szamarat :D azóta tudom h melyik melyik :))))

2014. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez egy szamár. Ki lehet venni a videóból, hogy milyen állat az... :D Az öszvér és a szamár között is sok a különbség. De a ló és a szamár között is : hát csak megnézed a fülét, hogy menyivel nagyobb a szamárnak, mint a lónak :D
2014. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!