Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fázós lábú lovasok, ti miben...

Fázós lábú lovasok, ti miben lovagoltok télen? Esetleg praktikák?

Figyelt kérdés
Van téli lovaglócsizmám, sízoknim, van hogy még arra is ráveszek sima zoknit,de ettől még eléggé fázni szoktak a lábujjaim. Ti miben lovagoltok ilyenkor télen? Esetleg ismertek valami praktikát, amivel jobban bent tarthatnám a meleget a csizmában? :)
2015. jan. 1. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz nem lovagolok, de a sima zoknira ha húzol csizma zoknit akkor az úgy elég meleg tud lenni. én nekrtbe így szoktam mászkálni
2015. jan. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vettem téli talpbetétet a thermocsizmámba, ennek az egyik oldala ezüst, az kerül alulra és az elvileg hőszigetel... sajnos nekem se segít semmi, főleg, ha 2 zoknit veszek az elején megizzadok és utána még rosszabb.


lehet kapni elemes lábmelegítőt, az állítólag jó, de igen drága, most a lidlben lehetett kapni "extra olcsón" 7000 ft-ért...


nekem az segít, ha mozgatom amennyit tudom, de lovaglás közben nekem is fél időtől már rohadtul fázik függetlenül attól, hogy hány zokni, vagy mi van rajtam.

2015. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én simán a rendes cipőmet+csizmaszárat veszem fel. Ha nem lovagolok, akkor meg egyből átveszem egy bélelt cipőre, amiben nem fázik a lábam. Lovaglás közben én személy szerint kibírom, de ha utána is a lovaglócipőben maradnék akkor már bajok lennének.:D
2015. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én netről rendeltem thermo zoknit (meg egyébkent mínuszokban thermo aláöltözetet is veszek), nekem az nagyon bevált. Igaz nem volt olcsó, 9000 volt a zokni, de térdig ér és igazi thermo, nem a bóvli kategória, ráadásul mivel csak lovagláshoz használom, 2 párat váltogatok, így a 2 pár már a 3. telet húzza ki nálam hibátlan állapotban. Ezt én sima bőr csizmához veszem, amiben egyébként is szoktam lovagolni, nekem működik, pedig baromi fázós vagyok. Csak ajánlani tudom, viszont a pénzt nem igen szabad rá sajnálni, az olcsók, azok gagyik.
2015. jan. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elemes szart sem ér, viszont patikában lehet kapni olyan cipőbe való talpbetétet, amit ki kell főzni egy fazék vízben, aztán zsebre vágod, és mielőtt a csizmát felhúzod, megroppantod, és utána kb. egy óráig ontja a meleget.


De most már jön a felmelegedés, péntektől vége a jégkorszaknak.

2015. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 1. 23:11
 7/7 anonim ***** válasza:
van ilyen talp betét amit miután kibontasz elkezd melegíteni és még egy jó darabig tartja is a meleget :)
2015. jan. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!