Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nem tudom felhúzni magam a lóra?

Nem tudom felhúzni magam a lóra?

Figyelt kérdés
Sziasztok 15 vagyok és most kezdtem el járni egy lovardába ismerősünk ajánlására :) Az a problémám, hogy elég kicsi vagyok és van egy nagyon nyugodt ló, ott mindenki rajta kezd, komolyan ahogy megy mintha elaludna :D imádnivalo viszont jó magas! És nem adnak magasitot és nekem nehezemre esik felszállni rá, mert nem is vagyok túl hajlékony és erőm sincs felhúzni magam :c ezt milyen gyakorlatokkal tudnám fejleszteni? Iskola miatt hetente csak egyszer tudok elmenni a lovardába! Előre is köszi :)

2015. jan. 5. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az elején én is alig tudtam fölkászálódni most már lendületből fel tudok ugrani szóval idő kérdése és változni fog.
2015. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudsz felállni egy korlátra vagy valamire? Kengyelt kiengeded max hosszúságra akkor azért fel lehet szállni. vagy ha lehetőség van rá megkérsz valakit,hogy feldobjon. Viszont ígyis-úgyis megkell tanulni a felszállást ,mert ha egyedűl leszel terepen később és lekell szállnod ,ott sem lesz fellépő. gyakorlat az rá a legjobb ha sokszor egyedűl felszállsz,mondjuk heti 1 az nem sok,de ha rutinod már meglesz ,nem fog nehézséget okozni.
2015. jan. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugorj!
2015. jan. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja ugorjon .. Essen bele a ló hátába ,hagy fájjon neki.
2015. jan. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkorát aligha fog ugrani, hogy a ló hátára *essen* mert ahhoz magasabbra kellene ugrania, mint a lóhát.
2015. jan. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nyeregből is ha száll az ember fel kengyelből,óvatosan ereszkedik bele a ló hátába,ha lendületből felugrik akkor ezt nehéz megtenni.
2015. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Gyurjál, fekvő stb......de szerintem semmilyen korlátra ne állj fel mert elegge nevetséges lenne , felugrani meg nem tudsz akarmennyit tornászo 1.tedd bele a kengyelbe a lábad 2.fogd meg a nyerget 3.rugaszkodj el a foldtől és ne vágd bele a segged a hátába hanem finoman ragd le .........;)
2015. jan. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!