Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Futószáras oktatás?

Futószáras oktatás?

Figyelt kérdés
Megyek jövőhéten és mi lesz a futószáras edzéseken? Mármint vágta lesz-e futószáron, tanügetés meg könnyűügetést mikor kezdem, stb.?

2015. jan. 8. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kihez mész. És attól is, mennyire gyorsan érzel rá, mennyire jó az egyensúlyérzéked a lovon.

Lépés, és könnyűügetés biztosan lesz. A vágta, az tényleg oktató és tanuló függő. Azért pici ízelítőt szoktak adni vágtából, hogy fenntartság az érdeklődést.

Meg persze attól is függ, hogy nyeregben, vagy voltizshevederrel. Voltam olyan helyen, ahol voltizsheveder volt, ott lehet kapaszkodni, és lépés-tanügetés-vágta van. Nyeregben inkább lépés-könnyűügetés és esetleg (!) vágta.

2015. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én az első lovaglóórámon(huh,de régen volt...)már kipróbáltam mind a 3 jármódot,úgyhogy érdekes volt.Bár miden lovardában más az oktató...

Sok sikert az első lovaglásodhoz:)

2015. márc. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!