Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ha állatorvosi egyetemre...

Ha állatorvosi egyetemre megyek és van egy lovam, akkor őt vihetem magammal és adnak neki helyet, kaját az egyetem területén?

Figyelt kérdés
Azèrt kérdezem mert oda szàndèkozom menni és hallodtam valami ilyesmit :) előre is köszönöm a válaszokat :)
2015. jan. 10. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tőlük kérdezd, az a tuti.
2015. jan. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, a fagyasztóban kap helyet. Ad1, az állatorvosi nem állatsimogató, ott levágják elèd a dögöt aztán boncold.

Ad2, a kèt szèp szemedèrt senki nem fog neked havi 25+ ezerèrt eltartani egy állatot hogy te szórakozhass.

2015. jan. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Állatorvosi lóról még nem hallottál?
2015. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Haha és mégis hol? Az István utcában? Nem, nem fogják eltartani és nem is tudom miért lenne neked jó, ha ott lenne a város közepén. Vagy üllőn gondoltad, ahol napi ellátásért valami 8000 ft-ot számolnak fel egy lónak?
2015. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyanról már hallottam, hogy valaki mezőgazdasági suliba ment vidékre, és ott az egyetemnek volt olyan "kollégium"-szerűsége ami kis fa házacskákból állt, és oda lehetett vinni kutyát kinti tartással. De egy lovat?
2015. jan. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az állatorvosi egyetem nem hiszem hogy támogatná a lótartásodat, de ha mégis akkor szerintem a Tattiba menne ahova én személy szerint ha ingyen lenne is a tartás nem vinném a lovat. A vidéki mezőgazdasági sulikba Debrecen, Gödöllő, Kaposvár lehetne vinni, de hát az ugye nem állatorvosi egyetem.
2015. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nyugodtan vidd csak magaddal beiratkozásra, és majd a Tanulmányi Ügyintéző megmutatja, hogy hova kvartélyozhatod be.
2015. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugye a kérdés nem komoly? Vagyis inkább másként kérdezem: ugye nem akar állatorvosi egyetemre menni, akinek a sütnivalója mindössze ennyi??? Persze, az egyetem olyan gazdag, hogy alig várja, hogy eltarthasson X mennyiségű lovat. Naná.

Egyébként Üllőre viheted BÉRTARTÁSBA, ha szeretnéd,a Dóra-majorba. Bár úgy sejtem, hogy nem azokon a napokon fogsz vígan lovacskázni, amikor ott lenyomtad a napodat, mert elég kemény hely a klinika.

Az "állatorvosi ló"kifejezésre pedig hadd reagáljak: van elég ló a nagyállatklinikán ahhoz, hogy tanuljanak rajta a hallgatók. De ha nem lenne, akkor se adnám oda a lovamat tanulni rajta. Nem fáklyásmenet annak a lónak, amelyiknek már a tizedik tanuló nyomja le aznap mondjuk az orrnyelőcsőszondát.... :P

2015. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!