Kezdőoldal » Állatok » Lovak » , , Paraszt fedeles" Mennyi...

, , Paraszt fedeles" Mennyi lehet?

Figyelt kérdés
Mint szerintem sok helyen az országban,nálunk sincs fedeles.(Baranya) Szerintetek mennyiből lehetne kihozni egy 30x60-as fedelest ? Nem a full extrásra gondolok,amibe kilátó van.Hanem mondjuk egy olyanra,ami a két hosszabik oldalán fedett.Felső hangon mennyi lehet ?
2015. jan. 11. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Baranyában akad fedeles, pl Kalafarmon Komlón, illetve Bánoson is van, ha jól emlékszem, aztán Pogányban tuti van, illetve Kővágótöttösön is.

A legolcsóbb talán a fémszerkezet+ponyva megoldás.

2015. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Bértartásokat inkább hanyagoljuk :D főleg az áraikat,meg amit művelnek egy-két helyen :) köszönöm a választ :)
2015. jan. 11. 22:12
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Az árakról fogalmam sincs - luxus még rágondolni is! :D


De érdekelne, hogy gondolod azt, hogy csak a hosszúfalak felett lenne tető? Miért jó az?

2015. jan. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

Itt a környékünkön van két fedeles is fóliasátor technikával. Az egyik westernes, a másik díjugrató.

Ha jól emlékszem olyan 1,5 misit emlegettek rá.

2015. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy putris fedeles is 3 millió tól van,de az tényleg olyan ,hogy pár cölöp meg kifeszítve rá egy ponyva. Szerintem ennyivel minimum számolhatsz ,meg ugye a munkások bére ha nem ti magatok csináljátok.
2015. jan. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Előző, ha kihozok egy korrekt fóliasátor fedelest 1,5 millióból kifizeted? 3 millióból elég fasza kis fedelest össze lehet dobni, ami már magasabb szint, mint a "putris".
2015. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

jelekh, ha másfél millióból ki lehetne hozni egy akármilyen fedelest, minden második lovardának lenne fedelese...


Szerintem a fent említettek igen jelentős támogatást kaptak rá. Egy 10*40-es fóliasátor (növénytermesztéshez!) cirka másfél millió Ft! És akkor az egy vékonyka kis átlátszó fólia, alacsony belmagassággal, lovaglásra alkalmatlan.


A Marco Cover 20*40-es full ponyvás, könnyűszerkezetes fedelest 12 millióért vállalt akciósan, egy másik cég szintén könnyűszerkezetest 5200 Ft/nm-től vállal, ami a fenti méretben cirka 9 millió Ft. HA féláron meg tudja oldani, ez még akkor is cirka 5 millió Ft és akkor még nem beszéltünk a talajról...

2015. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm, hogy megtisztelsz azzal, hogy nagy betűvel írod a nevem.

Sajnálom, hogy alapvető matematikai hiányosságok vannak nálad, de erről én nem tehetek. Ugyanis 20x40 méteres fedeles 5200 HUF/nm-rel számolva kicsivel több csak, mint 4 millió.

De legyen nem vitatkozom. Acéliparban dolgozom, bátyám acélszerkezet konstruktőr, azért van némi rálátásom a dologra. Te mivel is foglalkozol? Meggyőzni ugyan nem fogsz tudni.

A Marco Cover-ről pedig inkább nem alkotok véleményt, de példaként inkább nem hozakodnék vele elő.

2015. jan. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! :)
2015. jan. 12. 14:35
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, feltűnt-e, hogy a kérdező 30*60-asat szeretne...


Szerintem ha ilyen jó árban meg tudjátok oldani, akkor gyorsan hirdessétek meg és gazdagodjatok meg belőle, mert ilyen nincs mégegy szerintem! Ha érted a célzást. :D

2015. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!