Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a nyergekről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. jan. 17. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ezek nem túl jó minőségű nyergek. Ha megvan, hogy kb 100 ezret akarsz rászánni, menj föl ebayre, lovasok.hu-ra, és nézelődj használd, de jobb minőségű nyerget után. Jobban megéri szerintem

2015. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm ! Attól félek, hogyha rendelek akkor nem biztos, hogy jó lesz a lovamra ! Használtat nem szeretnék, mert kevés jó állapotú van és versenyen elég furcsán nézne ki
2015. jan. 17. 20:48
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]


ez mondjuk tetszik jó állapotú

2015. jan. 17. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de az érveléseddel az a baj, hogy ha veszel egy vadi új nyerget, ami nem jó minőségű bőrből van, rosszul is van festve, akkor (ha attól eltekintünk, hogy a gyenge minőségű váztól az egész nyereg is eltorzulhat) ez pár hónap alatt fog nagyon használtnak kinézni, tiszta kopott lesz a kengyelszíj alatt.

továbbá ezt nem tudod a lovadra próbálni, vagyis tudod, de nem veszik vissza. a használt nyergeknél is csak olyat érdemes venni, amire vállalnak visszavásárlási garanciát.


nem tudom ezzel pl mi a problémád, ez mondjuk ciki volna versenyen? ez legalább így fog kinézni 5 hónap múlva is:

[link]

2015. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ez nagyon is tetszetős !
2015. jan. 17. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
[link] Ehez mit szólsz? :) olcsó nyereg de az nem azt jelenti h nem jó. Edzőmnek 3 éve ilyene van és semmi baja... Szerintem nagyon jó ;)
2015. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát anyi, hogy nem ugrónyereg és 33.e forint nagyon kevés félnék, hogy ez nem lenne a legjobb a ló hátára
2015. jan. 19. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:

muhaha meg ne vegyél egy ilyet!


de, azt jelenti, hogy szar, ugyanis 33.000 ft-ból jó minőségű bőr se jön ki annyi, ami egy nyeregre elég és akkor vázról, tömésről, kengyellakatról és haszonról még szó se volt!

2015. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!