Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy oltást utólag be lehet...

Egy oltást utólag be lehet írni a lóútlevélbe?

Figyelt kérdés
A lovamnak még nincs útlevele de szeretném alap immunizálni. Ezeket az oltásokat később utólag be lehet írni? Azt akarom hogy minden benne legyen neki mert versenyezni szeretnék makd vele és nem akarom hogy ebből gond legyen.
2015. jan. 17. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
igen be lehet. nekem is mondta az állatorvosom, h ha megérkezett vigyem be neki és beírja. ez volt augusztusba útlevél még sehol...
2015. jan. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ezt úgy oldották meg, hogy ideiglenesen (ha mégis bárki belekötne tudjak mit felmutatni...) bepecsételte egy kutyák számára kiadott oltási könyvbe, aztán amikor megjött a lóútlevél, akkor át lett irkálva.


Amúgy első, augusztus óta, ha nem jött meg célszerű bemenni beszélni velük vagy felhívni az ügyfélszolgálatot. Az enyémen is ültek 3 hónapot. Felhívtam, mondták, hogy 1 hét és jön. Eltelt kettő, semmi. Felhívtam újra, mondták, hogy már kész van, de nem küldhetik ki, mert elszúrtak valami színt a nyomdában -.- (wtf?), ami csak akkor tűnt fel nekik, amikor már pár száz útlevelet kitöltöttek. Majd rá 2 hétre megérkezett. Következő az lett volna, hogy bemegyek és rájuk borítom az asztalt. :)

Pusztán azért nem történt meg, mert vidéki vagyok...Nem is értem, rájuk nem vonatkozik a 30 napos korlát?! Csak rám, akinek fizetni kell... -.-

2015. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk az útlevél előtt oltási könyv volt (lovaknak), és abba írta / ragasztotta bele az oltást, a féreghajtást mi írtuk és utólag írta alá.

De ha már megigényeltétek és csak pár hét van, a megérkezésig, akkor egy papírra felírjátok a dátumot, a szert és a doki aláírja, majd mikor megjött a papír, akkor beírja és beragasztja a matricát is.

2015. jan. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
első vagyok és hívogatom őket nem kell aggódni... még egy hónap azt mondták.
2015. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!