Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi ez a ló utálat? Miért...

Mi ez a ló utálat? Miért űznek gúnyt a lovakból?

Figyelt kérdés

Titeket nem háborít fel, hogy divat lett így gúnyt űzni ebből a gyönyörű kecses állatból aki nélkül az ember még mindig a béka feneke alatt lenne?


[link]

[link]

[link]

[link]



2015. jan. 20. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Hülyeség ez a gumimaszk felhúzás, de azért ezen nem háborodok fel. Nem bántanak semmit és senkit, a lovakat túlzottan nem izgatja a dolog, asszem. :)

Azon már inkább, hogy hány állatot kínoznak, elhanyagolnak... Lovat és mást is.

2015. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem, ugyanis ez nem gúny, egyszerű divat, utánanézhetnék az eredetének, de őstén szólva annyira nem izgat. Időről-időre van ilyen neten.

Aggasztóbb, hogy ezen te felhéborodsz, az már lehet egy pszichológust megérne...

2015. jan. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerinted a lovak megkövetelik a komoly tiszteletet? És ha nem kapják meg, akkor rossz lesz nekik?


Gondolod, hogy a ló internetezik, és a patájával rákattint a 9gag-en egy lómaszkos képre, akkor felháborodottan nyerít, és depressziós lesz miatta?


Ilyen elvárásaik, gondolataik csak a hülye embereknek vannak. A lovak nem tipródnak ilyen kitalált marhaságokon. Te se tedd.

2015. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nem okoznak kárt sem fizikailag sem máshogy a lóban. Hidd el sokkal rosszabb a lónak ,mikor a szerető gazdika annyira szereti,csak éppen a hozzánemértő tudatlansága miatt szenved az állat. Mit szóljanak Spanyolországban a bikák? Ott nem elég ,hogy állatkínzásnak vannak kitéve a viadalokon de még gúnyt is űznek ténylegesen belőlük. Mert érdekes pl azon senki nem háborodik fel,amikor egy olyan embernek adnak lovakat aki nem ért hozzá ,nem eteti ,ott pusztul éhen a ló a szabad ég alatt..
2015. jan. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De felháborodnak,próbálnak is segíteni,csak épp a magyar törvények miatt nem sokat érhetnek el.
2015. jan. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Gyere kérdező! Mentsük meg szegény lovakat! Ez valóban felháborító, hogy szegény lovakból így gúnyt űznek!

(nehéz volt nevetés nélkül leírni is, de komolyan)

2015. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A kutyákból is gúnyt űznek! Ez már felháborító!

[link]

2015. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úristen!


A sertéseket is így alázzák! Gyalázat!


[link]

2015. jan. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kérdéses12 válasza:

Én is utálom,ha valaki azért piszkálja a lovakat,például,mert:

-Fél tőlük

-Irigy azokra,akiknek van,és ezért fikázza őket

-Csak menőségből(értsd:mások is,ő is)

2015. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez nem gúnyolódás! Ez csak divat.Viszont én is imádom a lovakat. Az én osztálytársaim gúnyolják a kedvenc lovamat de nem látták és nem tudják milyen ő. Ez nekem nagyon fáj mert őszintén szeretem azt a lovat!
2015. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!