Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Van ilyen lovarda Törökbálint...

Van ilyen lovarda Törökbálint közeleében (érd, sóskút diósd budaörs. )?

Figyelt kérdés

Olyan lovardát keresek lehetőleg Törökbálint közelébe ami nem ilyen versenyistálló féle szoval jó az oktatás kedves az oktató lehet adaptszurdum versenyezni de nem versenyzőket nevelnek.

Egyébként már néhány éve lovagolok és valami ilyen helyet keresek ahol esetleg ugratni is megtanitanak.

A segitőkész válaszokat előre is köszönöm a másik falytábol nemkérek. :) Bocsi a helyesírásért.:)



2015. jan. 21. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sóskúti Lovassport Klub.
2015. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Annahegyi lovarda

Én ide járok és nagyon szeretem :) jól tanítanak,kedvesek az oktatók és meg lehet tanulni ugratni. Törökbálinton van. A netrn már nincs fent de facebookon fent van! Ha érdekel még valami vagy kérdésed van akk írj privibe! 😊

2015. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Bocsi én a kérdező vagyok csak elfelejtettem a jelszótXD

Amugy nagyon köszönöm a válaszokat és mindenkitől várok még ötleteket illetve további informáciot arról amit már leirtak mások például a Sóskúti lovassport klubról

2015. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire vársz? Oda mész, megnézed, beszélsz a góréval, és ha tetszik (és ki bírod fizetni), akkor odacuccolsz.
2015. jan. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kajászó sincs messze.
2020. ápr. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!