Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lónak pontosan vagy kb....

Egy lónak pontosan vagy kb. mennyi kalóriát kell megennie?

Figyelt kérdés
Mert gyűjtünk egy pacinak répát + almát :)

2015. jan. 21. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudja görcs, ilyenket senki nem számol, de a répában sok a cukor, az almában a sav, így egyszerre nagy mennyiséget nem célszerű neki adni, főleg ha nem is rendszeresen eszi.
2015. jan. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Répát meg almát edzés utan szoktak neki adni kb1 db-ot


a lo ha ridegben van akkor legsl egesz nap sok füvet az nem eleg neki mert eleg hamar elfogy plusz nem is iolyan laktató es akkor meg kap napi 10 kg szénát. a adagokba szetosztva általában reggel es este . Telen meg kapnak abrakot vagy zabot. De ha a paci versenyzik komoly munkat végez akkor meg ilyen olyan kiegészítőket is. Szoval ha egyszerre túl sok repeat meg almát adtok neki az nem túl jo illetve nyáron szeretik a dinnyehejat. Mar amelyik . Meg a barackot is .


de szerintsm a lo annak örülne a legjobban ha elvinnetek egy nagy dus duvu legelire(nyilvan most nem alkalmas) es ott legelhetne


vagy lehet meg neki losztit csinalni tobb fele recept is van pl a lovasok.hu-n

2015. jan. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lovasok.hu kérdezz felelek részén tedd fel, ott nagyobb eséllyel találsz valakit aki esetleg tudhatja.

Egyébként a sok dinnye se tesz jót, mert az meg hasmenés okoz.

Ja és 2. nem tudom hány éves vagy, de könyörgöm használd a GYIK által felajánlott helyesírási segédletet (ha az még ki tudja bogarászni :D). Vagy szerezz be egy helyesírási kézikönyvet. :) Nem bántásból.

2015. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen lónak, milyen körülmények között, milyen évszakban, milyen terhelés mellett? És miért répára meg almára alapozod a kalóriabevitelt? Lehetetlen kérdés. Vagy valójában azt szeretnéd megkérdezni, hogy mennyi répát, almát ehet egy ló naponta?
2015. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. Vagyok Bocsi cak azert irok igy mert tslorol vagyok es nem irok ékezetet es néha melle is nyomok. 😞

meg van olyan szo amit atjavit s telóm.

amugy 15 vagyok. Es tenyleg nincs baj a hdlyesirasommal csak ugye a telorol való írás nem túl könnyű.

2015. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!