Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ki mit tud a Jerikó Keresztény...

Titkos Akárkiné kérdése:

Ki mit tud a Jerikó Keresztény Humán Gimnázium lovas tagozatáról?

Figyelt kérdés
Most vagyok hetedikes, és lassan 10 éve lovagolok. Gondolkodtam, hogy lovasiskolába megyek, mert hallottam, hogy így kapok papírt arról, hogy zsoké lettem.A Bábolnai lovasiskola tetszett, de mivel én Pesten lakom,most ezt az iskolát néztem ki. Ugyanúgy van tanítás, mint más iskolákban? A lovaglás ott milyen? Összességében mit tudtok mondani a suliról ? Könnyű bekerülni az iskolába ? Nagyon fontos lenne, hogy ezekre választ kapjak. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat ! :))

2015. jan. 22. 17:53
 1/1 anonim válasza:

A legfontosabb kérdés az, hogy milyen stílusban szeretnéd folytatni a lovas tanulmányaidat. Figyelmedbe ajánlom Pécelen a Fáy Andrást, vagy Vácon a Táncsics Mihályt. Mind a két iskolában van lótenyésztő, lótartó, lovász szak. Táncsicsba könnyebb be kerülni mint Fáyba.

Nem ajánlom a Jerikót, mert ahogy említetted csak egy papírt kapsz és nem végzettséget. Amikor bejelentették a Jerikóba, hogy nem kapnak végzettséget szinte az összes diák átment Vácra a Táncsicsba. Nagyon leírták a zsokésok a Jerikót. Bábolnáról is mostanában sok tanuló ment át Vácra és Pécelre is. Persze, a te döntésed.

2015. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!