Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lóútlevél kitöltés/kérdések?

Lóútlevél kitöltés/kérdések?

Figyelt kérdés

Vannak olyan adatok a lóútlevélben,amelyet nem mértek le,nem néztek meg,én pedig tudom.

Ha valós adatokat írok be (gazdája vagyok,miért írnák be mást?) akkor pl. azt,hogy milyen magas,be lehet írni?

Vagy az ilyen dokumentumokhoz nem szabad nyúlnom csak megőriznem?

Mikor kell magunkkal vinni az útlevelet?

Terep,lovastúra? Rendezvényre gondolom kell.

Előre is köszi!



2015. jan. 27. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel a felügyelő azonosít és tölti ki a diagramot, meg az adatokat, szerintem nem jó ötlet abba beleírnod...főleg, hogy lényegtelen adat, mert ott a ló, látszik/mérhető a magassága.


Az útlevelet minden olyan esetben a ló mellett kell(ene) tartani, amikor az elhagyja a telephelyet. Magyarán ha kimész terepre, akkor is. Elviekben.

2015. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A loútlevél rohadtul nem érdekel senkit, általában csak versenyen kéri el, ott is azért, hgy legyen indok amiért lehúznak majd 10-el a kiváltásáért. De amúgy lószállító ismerősömtől még egyszer nem kérte a kutya se.
2015. jan. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez tényleg így van a törvényben, hogy amint elhagyja a telephelyet kérhetik, de mégis ki a tököm kérné az erdő közepén? Személyit se viszek magammal lovagolni, akkor miért vinnék lóútlevelet? Ez tipikusan olyan szabály, amit úgy találtak ki, hogy senki se teljesítse!


Még azt el tudnám képzelni, hogy fogattal, ha közúton mész és megállítanak igazoltatni, akkor elkérhetik a lovak útlevelét, de eleve senkit nem állítanak meg igazoltatni fogattal, tehát ilyen sincs!

2015. jan. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lényeget már leírták, de az egyáltalán nem igaz, hogy nem állítanak meg. Egy pár éve nagyon is rá voltak szállva a lovasokra. Mostanság lecsillapodtak, de nem árt, ha fel vagy rá készülve és megtudod magyarázni. Nem, nem csak a szállítókkal közlekedőkre. Engem volt, hogy hazáig kísértek, hogy mutassam meg...Simán csinálni kéne a nagy papír halom mellé egy kis plasztik kártyát, amit könnyen magaddal viszel.


Én sem ajánlom, hogy beleírj. Nem tudom mennyire minősülne amúgy okirat hamisításnak vagy bármi ilyesminek. :D

2015. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jan. 28. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!