Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovaglás ajándékba? Vélemények...

Lovaglás ajándékba? Vélemények, ötletek?

Figyelt kérdés

Anyukámnak szülinapja lesz és én szeretnék neki valami lovas programot ajándékozni, mivel mondta, hogy sosem ült még lóháton, de kipróbálná.


Szerintetek jó ötlet? Milyen lehetőségek vannak erre?


2015. febr. 1. 17:07
 1/4 A kérdező kommentje:
esetleg ajánlanátok jó lovardákat ahol ilyet lehet?
2015. febr. 1. 17:08
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
szia :) minden lovardában lehet lovagolni, csak úgy. Nagyon jó dolog ám :) Szerintem tökéletes ajándék.
2015. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is jo otlet:) Ha nem megtanulni szeretne lovagolni csak kiprobalni, akkor olyan helyet keresnek a helyedbe, ahol kiviszik vezetoszarral terepre, az nagyon jo tud lenni:) Merre laksz?
2015. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor már úgy szervezném, hogy egy egész lovas nap kerekedjen belőle, pl legyen benne lovaglás, mondjuk egy jó félórás futószár. Persze azért arra készítsd fel anyukádat, hogy másnapi izomláz garantált. Aztán ha van rá lehetőség én egy lovaskocsizást is beletennék valahol terepen, esetleg hajtási lehetősséggel egy mezőn, mert ha a lovaglás netán rosszul sülne el, akkor itt lehetne egy kis sikerélménye.
2015. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!