Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg ilyen lenne a nóniusz?

Tényleg ilyen lenne a nóniusz?

Figyelt kérdés
Az edzőm nagyon jól ismer, hogy elég vakmerő és bátor vagyok, ha terepen kell menni... Ezért ajánlotta, mivel lovat szeretnék venni, hogy vegyek nóniuszt, mert régen a háborúban használták és ha kell árkon bokron túl visz, bátor ló, de óvatos, ha arról van szó.
2015. febr. 2. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Frásut. Egyrèszt ha megnèzed, bármely lófatáról van szó az rögtön ilyen szuper olyan szuper lesz, kvázi mond csodaló. Az ilyet nem kell megnyerni.

Ad2 az a háború amiben mèg úgy voltak is lovak 100 ève volt, a mai lovaknak köze nincs ahhoz. Kb mintha te azt mondanád jogy biztos jól lősz ìjjal mert az ősmagyarok is jól lőttek. Nyilván nem ìgy működik.

2015. febr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség az egész. Ilyen egyedet ,amire illenek a leírtak minden fajtában megtalálsz.
2015. febr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Talán épp van egy ismerőse, akinek van eladó nóniusza...
2015. febr. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A kérdésben szereplő leírás teljes mértékben illik az én amerikai ügetőmre is, pedig egy gramm nóniusz sincs benne. Soha nem is volt. Igaza lehet annak a válaszolónak, aki szerint az edződ egyik ismerősének van egy eladó nóniusza :D
2015. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na jó, kicsit gonoszkodós volt a válaszom, lehet olyan a nóniusz (is - meg bármilyen más fajtájú ló is), mint ami a kérdésben szerepel. Lovagoltam nóniuszokon Mezőhegyesen, szuper lovak, nem is értem, miért látni őket olyan ritkán, de hogy olyan lovasnak, aki bátor lovat szeretne, miért pont egy adott fajtát kell ajánlani, azt nem értem. A sodrottaktól kezdve a telivérig bármelyik fajtában találni olyat, ami "árkon-bokron átmegy".
2015. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha te olyat szeretnél venni csak tessék :) De rohadt dárga, és fogatlóban is előfordul. De egy sodrott, amit 500 000 ért is kapsz, is lehet nagyon bátor...ki kell próbálni, még mielőtt megveszed. De fontos hogy ne megbeszéljétek az időpontot, mert lehet idegbeteg a ló, és lenyugtatózzák. Csak hirtelen, kopogj be :)
2015. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
(ELŐZŐ) söt, egy sodrottat, 200e fölött kapsz :)
2015. febr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!