Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol kezdjek el lovagolni...

Hol kezdjek el lovagolni Budapesten? Felnőtt vagyok.

Figyelt kérdés
Csepel és környéke lenne a legjobb, de BKV-val megközelíthető messzebbi lovarda is szóba kerülhet.

2015. febr. 2. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon baráti és barátságos hely Dunaharasztin, de western... PKN ranch a neve, nagyon tudom ajánlani, nagyon becsületes, rendes emberek és szuper lovak!
2015. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Dunakeszin van rengeteg lovarda, vagy 50...de az nem budapest :/ ha tudsz oda utazni, csak azért mondom
2015. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez a 30 %-os válaszoló egyfolytában olyan hülyeségeket ír, hogy az nem igaz!


Csepel a város túlsó vége, Csepel dél-pest, Dunakeszi pedig észak-pest, csak Csepelről Újpestre átérni ezer év, főleg bkv-val...


Egyébként meg pont ismerős vagyok Dunakeszin, hol van ott sok lovarda? Van kb 3...

2015. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez mind közeli és BKV-val elérhető:

[link]

[link]

[link]

[link]


De ha van egy mopeded, akkor Szigetszentmiklóson is találsz párat.

2015. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem azért, de megnézem a Nyihardának az oldalát és a képeket, az összes ló csont-bőr és fel van törve... oda ne menj... :( (és nem elég, hogy így néznek ki, simán felrakják a képeket a galériába, tehát szerintük rendeben van az állapotuk...)
2015. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Először is ha megnézed azok régi képek, más a tulaj, az oktatók is! Képek alapján ne itélkezz ha még sosem jártál ott. Èn minden héten járok oda lovagolni es maximálisan meg vagyok elégedve, a lovak nincsenek alultáplálva, sok kedves oktató van stbstbstb. A megközelítéssel vannak problémák, van egy 5-10 perces földút, ami pláne most fel van ázva és tiszta sár! Sötétedéskor meg senki ne maszkáljon arra mert oda járnak a csövesek fáért ... és eleg félelmetes!
2015. febr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
öhm...kapásból ismerek 6 lovardát dunakeszin, és nagyon sok van. Az tény hogy csepel mesze van dunakeszitől, oké. De ha abba nem köthetsz bele hogy sok lovarda van ott :*
2015. febr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Nyiharda egy kissé putri, ez nem vitás, de a magyar átlaghoz képest nem kirívóan szar, és BKV-val megközelíthető. Megjegyzem a többi sem sokkal különb, amit ajánlottam. Talán a Musztáng még a legigényesebb, de az már az M0-án is túl van.

Én azt mondom, hogy az első 8-10 alkalmat nyugodtan be lehet vállalni akárhol, aztán ha a kedves kérdezőnek tetszik, meglesz a kondija, ki tudja ülni a három jármódot, és lekerül a futószárról, akkor még mindig kereshet magának egy komolyabb helyet... de az még autóval sem könnyű, nemhogy BKV-val.

2015. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg még a reptér körüli lovardák szóba jöhetnek. a 36-os préribusz átvisz... de eltart egy darabig az utazás.
2015. febr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
n
2016. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!